Kas ir Numo Pro? Īpaši radīts, lai Tu izzinātu savu skaitļu pasauli, ar skaidrojošiem tekstiem par Dzīves uzdevumiem, enerģijas līmeni un pārbaudījumiem, paskaidrotu psihomatricas, kas palīdz karmas un mērķu realizācijā. Un, protams, prognozes visam mūžam, gadam un katrai dienai. Skaitļi „runā“ skaidru valodu! Pēc pieredzējušā numerologa Kristapa Baņķa autormetodes ir tapis pilnīgākais Numeroloģijas iespēju atspoguļojums Personas datu analīzei. Paraugi sadaļā "Slavenību analīze". 

Jaunums: BEZLIMITA Numo Pro - iespēja uz 2 gadiem, samaksājot 135 eur, vadīt neskaitāmu daudzumu personas datus un to analīzi. Sāc ar ePasi, ievadi personas datus un izdari apmaksas izvēli. 

Numeroloģiskā koda vizuālā iegūšana ir bez maksas


Ievadi datus un spied šeit


€ 15.00

Bez maksas Tu varēsi redzēt savu Numeroloģisko kodu un ciparu izvietojumu divās matricās - savadi un apstiprini prasītos datus. Jebkuru Tavu skaitļu izsmeļošs skaidrojums un partnerības analīze, kā arī daudzās zemāk minētajos ieguvumos aprakstītās iespējas ir pieejamas par maksu. Apmaksāt pakalpojumu - 15 eur par vieniem dzimšanas datiem ar iespēju mainīt vārdu un uzvārdu - varēs pēc savu datu ievades un oranžās pogas nospiešanas, ja klikosi uz jebkuru no turpmāk redzamajiem rezultāta - Numeroloģiskā koda - skaitļiem.  
BEZLIMITA Numo Pro par 135 euro uz 2 gadiem - iespēja vadīt neskaitāmu daudzumu personas datus un to analīzi. Pakalpojums pieejams tikai pēc reģistracijas ePasei, ievadot personas datus un izdarot apmaksas izvēli. 

NUMO PRO IEGUVUMI

Izzini savu skaitļu pasauli +

Izzini savu skaitļu pasauli

Tavs Sprīdītis -
skaitļu kods +

Tavs Sprīdītis - <br>skaitļu kods

Psihomatrica +

Psihomatrica

Profesiju varianti +

Profesiju varianti

Prognožu cikli +

Prognožu cikli

Individuālais gads,
mēneši, dienas +

Individuālais gads, <br>mēneši, dienas

Naudas skaitlis +

Naudas skaitlis

Labāko datumu
izlase +

Labāko datumu <br>izlase

Partnerības analīze +

Partnerības analīze

Attiecību krīzes +

Attiecību krīzes

Savedējs +

Savedējs

Uzvārda maiņas atšķirības +

Uzvārda maiņas atšķirības