Kas ir Numo Pro? Īpaši radīts, lai Tu izzinātu savu skaitļu pasauli, ar skaidrojošiem tekstiem par Dzīves uzdevumiem, enerģijas līmeni un pārbaudījumiem, paskaidrotu psihomatricas, kas palīdz karmas un mērķu realizācijā. Un, protams, prognozes visam mūžam, gadam un katrai dienai. Skaitļi „runā“ skaidru valodu! Pēc pieredzējušā numerologa Kristapa Baņķa autormetodes ir tapis pilnīgākais Numeroloģijas iespēju atspoguļojums Personas datu analīzei. Paraugi sadaļā "Slavenību analīze". 

Jaunums: BEZLIMITA Numo Pro - iespēja uz 2 gadiem, samaksājot 135 eur, vadīt neskaitāmu daudzumu personas datus un to analīzi. Sāc ar ePasi, ievadi personas datus un izdari apmaksas izvēli. 

Numeroloģiskā koda vizuālā iegūšana ir bez maksas


Ievadi datus un spied šeit


€ 15.00

Bez maksas Tu varēsi redzēt savu Numeroloģisko kodu un ciparu izvietojumu divās matricās - savadi un apstiprini prasītos datus. Jebkuru Tavu skaitļu izsmeļošs skaidrojums un partnerības analīze, kā arī daudzās zemāk minētajos ieguvumos aprakstītās iespējas ir pieejamas, apmaksājot pakalpojumu. 
Jaunums: BEZLIMITA Numo Pro - iespēja uz 2 gadiem, samaksājot 135 eur, vadīt neskaitāmu daudzumu personas datus un to analīzi. Sāc ar ePasi, ievadi personas datus un izdari apmaksas izvēli. 

NUMO PRO IEGUVUMI

Izzini savu skaitļu pasauli +

Izzini savu skaitļu pasauli

Tavs Sprīdītis -
skaitļu kods +

Tavs Sprīdītis - <br>skaitļu kods

Psihomatrica +

Psihomatrica

Profesiju varianti +

Profesiju varianti

Prognožu cikli +

Prognožu cikli

Individuālais gads,
mēneši, dienas +

Individuālais gads, <br>mēneši, dienas

Naudas skaitlis +

Naudas skaitlis

Labāko datumu
izlase +

Labāko datumu <br>izlase

Partnerības analīze +

Partnerības analīze

Attiecību krīzes +

Attiecību krīzes

Savedējs +

Savedējs

Uzvārda maiņas atšķirības +

Uzvārda maiņas atšķirības