KB Numerologu skolas studijas

Kristapa Baņķa Numeroloģijas metodika ir Latvijā vienīgā pilnīgā numeroloģijas apguve, kurā tiek ņemti vērā personas dzimšanas dati un vārda, uzvārda ietekme, cikliskā analīze un dzīves cikli un periodi. Pārliecinies - šeit

Unikāla mācību metodika. Mēs iemācīsim Tev soli pa solim un raiti izskaidrot savu Numeroloģisko kodu. 

Studijas jebkurā laikā. Studēt var jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē. 

 • Pirmā neklātienes studiju iespēja, ko piedāvājam šajā lapā: iesakam iegādāties uzreiz visu 2 gadu pieeju neklātienes 4 studiju materiāliem, kurus var reāli apgūt mierīgā tempā 6 mēnešos, kā arī iegūt 2 gadu bezlimita datu ievades NUMO PRO.

 

 • Otrā neklātienes studiju iespēja - citā lapā: ja Tev ir windows sistēmā darbināms dators (vai apple dators ar virtuālo vidi), vari iegādāties uz datora uzinstalējamu mācību un datu apstrādes programmu "Pats sev numerologs"

 

 • Papildus iespēja zināšanu pārbaudei: pārbaudi savas zināšanas testos un sekmju gadījumā saņem sertifikātu vai kļūsti par sertificētu numerologu! Pēc numeroloģijas pamatu apguves un papildus apmaksāta pieprasījuma, pieslēgsim sertifikācijas kursu, lai nokārtojot sertifikācijas testu, Tu varētu saņemt Numerologa skolas sertifikātu. Sertifikāts ir loģisks studiju noslēgums. Par sertifikācijas eksāmenu>>


Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar ePasi. 
Apskatīt katra kursa plānu var arī bez ePases, spiežot uz pogu "vairāk". 

 • Profesionāls Numerologs

  Numeroloģijas iespēju pilnīga apguve

  Kursa maksa ietver sevī visu 4 Numeroloģijas pamatu apguves kursu pieslēgšanu uz 2 gadiem, kurus apgūsi Numerologi.lv. Tiklīdz apmaksāsi, ar ePasi varēsi ieiet katrā kursā un uzsākt studijas - spied zem zemāk esošā kursa "Vairāk" un seko norādēm
  Pēc apmaksas automātiski uzreiz iegūsti arī 2 gadu bezlimita datu ievades pieslēgumu 150 eur vērtībā, apmeklējot NUMO PRO, kur izmantosi priekšrocības ar šo pašu ePasi.

   


   

Aplūko katras studiju programmas saturu, spiežot uz Vairāk

 

KB Numerologu skola piedāvā izprast numeroloģijas pamatus ar profesionāļa izstrādātu pilnīgāko programmu Numeroloģijas apgūšanai. Vienīgie Latvijā piedāvājam neklātienes numeroloģijas pamatus un padziļinātas studijas. Iespēja jebkurā Latvijas novadā un ārzemēs dzīvojošajiem neklātienē kvalitatīvi apgūt numeroloģiju.

Piemēroti arī tiem, kuri nezina, vai vēlas kļūt par numerologu, bet pavisam noteikti vēlas izprast numeroloģijas iespējas un noderību savā profesionālā jomā – biznesā un vadībā, personāla atlasē, pedagoģijā, sportā, kultūras darbā, pedagoģijā, sportā u.c.

Ikviens pēc studiju beigām, nokārtojot testu, var kļūt par LatNA un valsts atzītās neformālās izglītības iestādes „Garīgās kultūras studijas” sertificētu numerologu. 

Par Numerologu Skolu >>

Studiju izstrādes autors - numerologs Kristaps Baņķis. Atbalsta - Latvijas Numerologu Asociācija.