KB Numerologu skolas studijas

Kristapa Baņķa Numeroloģijas metodika ir Latvijā vienīgā pilnīgā numeroloģijas apguve, kurā tiek ņemti vērā personas dzimšanas dati un vārda, uzvārda ietekme, cikliskā analīze un dzīves cikli un periodi. Pārliecinies - šeit

Unikāla mācību metodika. Mēs iemācīsim Tev soli pa solim un raiti izskaidrot savu Numeroloģisko kodu. 

Studijas jebkurā laikā. Studēt var jebkurā laikā, no jebkuras vietas pasaulē. 

Numeroloģijas datorprogramma - lejuplādējama  uz datora, veiks nepieciešamos aprēķinus, paskaidros neskaidro un sniegs pilnīgu Numero koda kopainu.

Sertifikācija apliecinās profesionalitāti. 


Lai iegādātos kursus, nepieciešams ienākt vai reģistrēties ar ePasi. 
Apskatīt katra kursa plānu var arī bez ePases, spiežot uz pogu "vairāk". 

 • Profesionāls Numerologs

  Visu Numeroloģijas iespēju apguve

  Kursa maksa ietver sevī visu 4 Numeroloģijas pamatu apguves kursu pieslēgšanu uz 2 gadiem, kurus apgūsi Numerologi.lv.
  Pēc iegādes saņemsi arī Numeroloģijas programmas kodu, lai varētu uzinstalēt uz sava datora neklātienes mācību un pielietojuma programmu, kuru K. Baņķis izmanto dabā ar klientiem. Par programmu - šeit.
  Pēc numeroloģijas pamatu apguves un Tava pieprasījuma, pieslēgsim sertifikācijas kursu, lai nokārtojot sertifikācijas testu, Tu varētu saņemt Numerologa skolas sertifikātu. 


   

Aplūko katras studiju programmas saturu, spiežot uz Vairāk

 

KB Numerologu skola piedāvā izprast numeroloģijas pamatus ar profesionāļa izstrādātu pilnīgāko programmu Numeroloģijas apgūšanai. Vienīgie Latvijā piedāvājam neklātienes numeroloģijas pamatus un padziļinātas studijas. Iespēja jebkurā Latvijas novadā un ārzemēs dzīvojošajiem neklātienē kvalitatīvi apgūt numeroloģiju.

Piemēroti arī tiem, kuri nezina, vai vēlas kļūt par numerologu, bet pavisam noteikti vēlas izprast numeroloģijas iespējas un noderību savā profesionālā jomā – biznesā un vadībā, personāla atlasē, pedagoģijā, sportā, kultūras darbā, pedagoģijā, sportā u.c.

Ikviens pēc studiju beigām, nokārtojot testu, var kļūt par LatNA un valsts atzītās neformālās izglītības iestādes „Garīgās kultūras studijas” sertificētu numerologu. 

Par Numerologu Skolu >>

Studiju izstrādes autors - numerologs Kristaps Baņķis. Atbalsta - Latvijas Numerologu Asociācija.