Attiecību krīzes

Lietotājs var iepazīties atsevišķi ar konkrētu numeroloģisku rādītāju saderību ballēs darba un privātās attiecībās, tādējādi redzot attiecību vājākos un stiprākos balstus.

Attiecību analīzes vizuāls paraugs

Notestē, aplūkojot dažādu nozaru slavenības - Slavenību numeroloģija.

Sadaļā analizē personas un partnera svarīgākos numeroloģiskos rādītājus – Numeroloģiskā koda, Dzimšanas datuma, Virsotnes, Pārbaudījuma un Pamatcikla skaitļus – 4 ballu sistēmā.

Saderības koeficients četru ballu sistēmā: 

 teicami – 3,5 - 4 balles;
labi – 2,8 - 3,5 balles;
vidēji – 2 - 2,8 balles;
vāji – 2 balles.

Par Numeroloģisko kodu

(sīkāka pašu skaitļu analīze ir sadaļā Tavs numeroloģiskais kods)
Šajā pakalpojumā apskatīta tikai abu partneru svarīgāko skaitļu mijiedarbība.

Numeroloģiskaid kods parādās arī Sprīdīša tēlā.

Sprīdītim: galvā – Dvēseles Skaitlis, uz krūtīm – Personības Skaitlis, tarbā – Likteņa Skaitlis. Ceļa rādītājs – Dzīves Ceļa Skaitlis. Laimes gulbis – Spēka-Alķīmijas Skaitlis.

Dzīves Ceļa Skaitlis: dzīves virziens, uzdevums.

Dvēseles Skaitlis: cilvēka patiesā motivācija.

Personības Skaitlis: ārējais tēls, citu domas par personu.

Likteņa Skaitlis: harmoniski līdzekļi, spējas dzīves uzdevuma sasniegšanai.

Spēka Skaitlis: panākumu virsotnes, enerģijas avots, kā arī parāda kā Dvēseles Skaitlis, Personības Skaitlis, Likteņa Skaitlis mijiedarbojas ar Dzīves Ceļa Skaitli.

Prāta Skaitlis: efektīvākais informācijas uztveršanas-apstrādes-nodošanas veids.

Dzimšanas datuma skaitlis: raksturs, Dzīves Ceļa problēmu risināšanas stils.

Lietotājs var iepazīties atsevišķi ar konkrētu numeroloģisku rādītāju saderību ballēs darba un privātās attiecībās, tādējādi redzot attiecību vājākos un stiprākos balstus. 
Starpību starp šiem skaitļiem un iespējamos attiecību izaugsmes ceļus rādīs Stresa Skaitlis. 

Stresa Skaitlis

Stresa Skaitlis palīdz saprast konfliktu dabu un parāda spriedzes dabu noteiktu skaitļu mijiedarbībā
Tā ir matemātiska starpība starp vienas personas noteiktu skaitli un tādas pašas nozīmes skaitli partnera Numeroloģiskajā kodā.

Spiežot uz norādīto starpību, var saņemt papildu informāciju.

Attiecību stabilitāte

Pēc matricas līnijām var aprēķināt, cik stabila varētu būt partnerība. 
Programmas lietotājam nevajadzētu steigties ar pāragriem secinājumiem, jo, iespējams, vajadzīga daudz dziļāka analīze. Tomēr metode ļauj aizdomāties par konfliktu iespējamības periodiem un kādā līmenī – sadzīviskā vai garīgā – tos risināt.

Laba stabilitāte skaitās tā, kura pārsniedz pusgadsimtu – 50 gadus.
Protams, pat ļoti augsta ģimenes stabilitāte nepasargā to no iziršanas. Viss ir atkarīgs no partneru vēlēšanās būt kopā, no prasmes pārvarēt jebkuru krīzi un no abu personīgajām rakstura īpašībām, kuras uzrāda gan iekšējā un ārējā matrica, gan Numeroloģiskais kods.

Ja ģimenes stabilitātes rādītājs ir zems, tad prognozēt ilgas attiecības ir riskanti, kaut arī – viss ir pašu partneru rokās.

Aprēķinātās krīzes laiks cikliski izriet no pāra attiecību-iepazīšanās sākuma brīža. Kā atskaites punkts paralēli var kalpot arī laulību datums.

Novērots, ka īsa termiņa krīžu posmi rada zināmu pieradumu, turpretī daudzos gados retie rada nopietnākus draudus, jo nav izstrādāta krīžu "imunitāte".

 

Šā pakalpojuma jēga ir izprast attiecības caur skaitļiem, proti, šeit neatradīsiet tiešas norādes vai konkrētās attiecības jums der vai neder, bet gan izpratni kādā plānā noderīgas, kad iespējamas attiecību krīzes, ko darīt, lai mazinātu attiecību spriedzi. Tas ir kā attiecību vispārīgs atspoguļojums.