Tavas lieliskās iespējas: 

1. Numeroloģiskā koda vizuāla iegūšana ir bez maksas!

Apmaksātos datus saglabājam 6 mēnešus, tādēļ, lūdzu izveidojiet PDF par personu un saglabājiet uz datora. Neapmaksātie dati tiks izdzēsti pēc 1 dienas. 

2. Ātri - bez reģistrācijas: ievadi savus datus - apmaksā - kliko uz  sadaļām un lasi aprakstus - saglabā PDF - 31 lpp. apjomīga materiāla. 

2. Reģistrējies ar ePasi NUMO PRO un saglabā savsu datus - Tavi apmaksātie dati vienmēr būs pieejami šeit, ienākot ar E-pasi + bez maksas varēsi izpētīt savu saderību ar 2 personām. Plus ieepsēja ar 3.60 eur atlaidi iegādāties vēl citu personu pilnu numeroloģisko analīzi. Papildus iespēja - vairākkārtēja uzvārda izvēle.

3. Astrocentrs.lv iegūtie Kuponi: ievadāmi pēc savu datu ievades, apmaksas logā paredzētajā ailē. 

Kā rīkoties? 

Norādītajās vietās jāievada dzimšanas dati, vārds un uzvārds. Pirms vārda un uzvārda ievadīšanas jāizvēlas alfabēts, atbilstoši oficiālajai (pases) rakstībai. Mēs iesakam pirms datu ievades uzreiz veikt reģistrāciju. 

Tavu skaitļu koda pilns skaidrojums ir pieejams, uzreiz pēc apmaksas šeit pat redzot informāciju. Materiāli tiks atspoguļoti, klikšķinot uz noteiktiem skaitļiem, atspoguļot konkrētam skaitlim atbilstošo informāciju -  kā tas izskatās var patestēt, izvēloties zemāk - Slavenību sadaļā - kādu sev tīkamu slavenību. Tāpat NUMO PRO pastāv iespēja - vairākkārtēja uzvārda izvēle.

Apmaksātie dati būs pieejami līdz brīdim, kamēr neiziesi no šīs lapas vai neievadīsi citus datus. Zem matricām ir links, kur uzspiežot redzamos datu analīzi var saglabāt. Labāk saglabā to uzreiz.  Ja vēlies, lai dati būtu pieejami ilgu laiku, reģistrējies ar ePasi NUMO PRO PROFILAM! Tas ne tikai garantēs datu pieglabāšanu, bet arī iespēju bez maksas noteikt 2 personu saderības ar Tevi. Kā arī iespēju iegādāties ar 3.60 eur atlaidi pilno datu analīzi vēl kādai personai. Visi pārējie ieguvumi un analīzes paraugi ir apskatami zemāk.  Mums ir arī uz Tava datora uzinstalējama Numeroloģijas programmu, kurā vari bezgalīgi vadīt Personu datus un pat izmācīties pilnu numeroloģijas kursu - var iepazīties ŠEIT!

Un vēl daudz citu ieguvumu.