IZZINI SAVU SKAITĻU PASAULI

NUMO PRO ir īpaši radīts lai izzinātu savu skaitļu pasauli, kā arī saprast individuālā gada, mēneša un dienas enerģētiku, atlasīt savas veiksmīgās darījumu, skaistumkopšanas, sporta, darba un atpūtas, u.c. dienas. Abonents varēs izvērtēt arī konkrētas attiecības ar vienu partneri un uzzināt tuvākos attiecību krīzes brīžus, kā arī noteikt numeroloģisko saderību ballēs. Skaitļi „runā“ skaidru valodu.

Numo PRO ir papildināts ar skaidrojošiem tekstiem par personas Dzīves uzdevumiem, Enerģijas līmeni un pārbaudījumiem, Meistara skaitļu nozīmi Personas Numeroloģiskajā kodā, paskaidrota psihomatricu sapludināšana, Vājo un Karmisko skaitļu jēgu un to pielietojums ikdienā. 

KB Autormetode atklāj kādā secībā jaanalizē Tavs Numeroloģiskais kods un katras tā sadaļas mozīmi ikdienā un lielo dzīves uzdevumu realizācijā. NUMO PRO noderīgs jebkuram interesentam, jo viegli uztverams. Numeroloģiju jau pārzinošajiem interesēs manas Skaitļu interpretācijas un to savienošanas iespējas. Pārstāvēta pilnīgākais Numeroloģijas iespēju atspoguļojums un dažādu metožu integrācija Personas datu analīzei.

Iegādāties vari ŠEIT!