Tavu Skaitļu kodu atkodēs - NUMO PRO

NUMO PRO ir īpaši radīts lai izzinātu savu skaitļu pasauli, kā arī saprast individuālā gada, mēneša un dienas enerģētiku, atlasīt savas veiksmīgās darījumu, skaistumkopšanas, sporta, darba un atpūtas, u.c. dienas. Abonents varēs izvērtēt arī konkrētas attiecības ar vienu partneri un uzzināt tuvākos attiecību krīzes brīžus, kā arī noteikt numeroloģisko saderību ballēs. Skaitļi „runā“ skaidru valodu.

Numo PRO ir papildināts ar skaidrojošiem tekstiem par personas Dzīves uzdevumiem, Enerģijas līmeni un pārbaudījumiem, Meistara skaitļu nozīmi Personas Numeroloģiskajā kodā, paskaidrota psihomatricu sapludināšana, Vājo un Karmisko skaitļu jēgu un to pielietojums ikdienā. 

KB Autormetode atklāj kādā secībā jaanalizē Tavs Numeroloģiskais kods un katras tā sadaļas mozīmi ikdienā un lielo dzīves uzdevumu realizācijā. NUMO PRO noderīgs jebkuram interesentam, jo viegli uztverams. Numeroloģiju jau pārzinošajiem interesēs manas Skaitļu interpretācijas un to savienošanas iespējas. Pārstāvēta pilnīgākais Numeroloģijas iespēju atspoguļojums un dažādu metožu integrācija Personas datu analīzei. 

KB Autormetode atklāj kādā secībā jāanalizē Tavs Numeroloģiskais kods un katras tā sadaļas mozīmi ikdienā un lielo dzīves uzdevumu realizācijā. NUMO PRO noderīgs jebkuram interesentam, jo viegli uztverams. Numeroloģiju jau pārzinošajiem interesēs manas Skaitļu interpretācijas un to savienošanas iespējas. Pārstāvēta pilnīgākais Numeroloģijas iespēju atspoguļojums un dažādu metožu integrācija Personas datu analīzei.

Galvenais pakalpojuma mērķis ir palīdzēt izzināt sevi un likt padomāt par cikliem, kuros dzīvo!  

Numeroloģiskais pakalpojums nesniedz gatavas atbildes, bet informācijas ir pietiekami, lai tās varētu "izlobīt". Galvenais pakalpojuma mērķis ir palīdzēt izzināt sevi un likt padomāt par cikliem, kuros dzīvo!  

Apmaksājot pakalpojumu, Tu iegūsi: 

Numo PRO ir papildināts ar skaidrojošiem tekstiem:

Kristaps Baņķis: "Numeroloģija ir savienojama ar Dižkalendāru!"

Slavenību numeroloģija 

NUMO PRO piedāvā ieskatīties savās iespējās un reizē aplūkot Latvijas dažādu nozaru slavenību.