Prognožu numeroloģija

 Numeroloģijas prognozēšanā tiek izmantotas dažādas metodes. Prognozi var sastādīt gan īsam laika periodam, gan ilgstošam. Tās var būt ilgtermiņa, vidēja ilguma un īslaicīgas metodes. Ilgtermiņa – attiecas uz dzīvi kopumā un sadala to vairākos svarīgos periodos. Vidēja ilguma – prognozes apmēram gadam, bet īslaicīgas dod iespēju koriģēt cilvēka dzīvi mēnesim, dienai.

Prognozēšanas metodes, kas tiek piedāvātas programmā:

Dzīves cikli;

Virsotņu un Problēmu darbības periodi;

Individuālais gads, mēnesis, diena.

 

Kā izskaitļot individuālo gadu.

Individuālie gadi veido deviņu gadu grupas, kas secīgi mainās skaitļos no 1 līdz 9, pēc tam atkal sākas jauns cikls – 1 līdz 9.

Neatkarīgi no tā, vai cilvēks to apzinās un pievērš uzmanību, viņa dzīve plūst pa noteiktu shēmu, izejot cauri šiem individuālās izaugsmes gadiem. Izturoties uzmanīgāk, ir izredzes nepalaist garām katra individuālā gada konkrētās iespējas.

Individuālā gada skaitli nosaka, saskaitot dzimšanas mēnesi, dzimšanas dienu un pašreizējo kalendāro gadu: dzimšanas mēnesis + dzimšanas diena + pašreizējais gads.

Cilvēkam ar dzimšanas datiem 16.08.1973. aprēķināsim individuālo gadu pašreizējam, 2010. gadam:

16 (dzimšanas diena) + 8 (dzimšanas mēnesis) + 2010 (pašreizējais kalendārais gads) = 16+8+3 (summa 2010) = 27 = 2+7 = 9

Tātad 2010. gads šim cilvēkam nes skaitļa 9 vibrācijas. Tas arī ir iegūtais individuālais gads.

 

Individuālo gadu nozīme.

1.

Pirmais gads deviņu gadu ciklā. Neatkarības un drosmes laiks. Šogad lielākā prasme ir nebaidīties pielietot visu, par ko esi sapņojis. Ko sēsi, to audzēsi nākamos deviņus gadus. Aktīvi izstrādā plānus, izvirzi idejas, paredzi pārmaiņas. Koncentrējies uz savām personīgajām idejām. Paļaujies tikai uz sevi un saviem spēkiem. Nāks jauni cilvēki, jaunas iepazīšanās. Esi nekaunīgs, tiešs un taisnīgs pret sevi. Iemācieties būt atvērts pret apkārtējo pasauli. Vajadzētu pilnveidot sevi. Vari mainīt imidžu. Gada krāsa – sarkanā.

 

2.

Otrais gads deviņu gadu ciklā. Pacietīgas un nesteidzīgas virzīšanās gads.  Vajadzētu paanalizēt, vai pērngad padarītais ir tieši tas, ko vēlējies. Varbūt jālūdz kādam padoms, kaut kas jāatlaiž, kaut kur jāpiekāpjas. Resursu uzkrāšanas gads. Jākrāj informācija un jāuzkrāj materiālie līdzekļi. Neizpaud savus nodomus. Iespējams veiksmīgi mainīt dzīves vietu. Šim gadam raksturīga sadarbība un pacietība, kā arī partnerattiecību nostiprināšanās. Nepieciešama pacietība, tādēļ necenties paātrināt notikumus. Visam savs laiks.

 

3.

Trešais gads deviņu gadu ciklā. Sevis apliecināšanas gads, kas būs patīkams ar sabiedrisko darbību, līksmi un jautrām izklaidēm. Ceļojumi. Esi optimists, mundrs, draudzējies. Radīsies iespējas izpaust savas radošās dotības. Reklamē sevi, darbu, biznesu, idejas. Strādā ar iedvesmu, liekot lietā iztēli. Piedomā pie tā, kā izskaties. Savu runas stilu vajadzētu noapaļot. Šogad iespējami mīlas trīsstūri, tādējādi ir iespējams enerģijas pārtēriņš. Sevis “savākšanai” noderēs izglītības ceļš. Balvā par tenkošanu novāksi iepuvušus augļus.

 

4.

Ceturtais gads deviņu gadu ciklā. Stabilizācijas, iemaņu nostiprināšanas un sūra darba gads. Pašam vien būs jārealizē savas idejas. Lai būtu vieglāk, dzīvo pēc noteikumiem. Gūsti gandarījumu no darba. Vari iegādāties nekustamo īpašumu, slēgt laulības, dzemdēt bērnus. Baltiem diegiem šūtā laulība irs pa visām vīlēm. Palīdzi radiniekiem. Centies izlabot pagātnē pieļautās kļūdas, tas darīs drošāku Tavu nākotni. Labi izstrādāt ģimenes ciltskoku, atjaunot sen aizmirstas dzimtas tradīcijas. Sargies no enerģijas pārtēriņa, kas var novest pie paša vai kāda tuvinieka saslimšanas. Ja vari neceļot – nedari to.    

 

5.

Piektais gads deviņu gadu ciklā. Pārmaiņu, izaugsmes un plašuma gads. Šogad Tavā dzīvē ienāks daudz jaunu cilvēku, ideju, apstākļu, ceļojumu, izpriecu. Var mainīt dzīvesvietu. Īstais laiks atbrīvoties no visa nederīgā, lai pavērtu ceļu jaunajam. Varbūt iekārosi pārāk daudz, kamdēļ pieņemsi nepārdomātus lēmumus, kurus vēlāk nāksies nožēlot. Esi daudzpusīgs personiskajā dzīvē un darbā. Seko pasaules notikumiem. Nešķied veltīgi savus spēkus. Ķeries pie jauna projekta, vairāk reklamē savu biznesu – izvairies no rutīnas. Iegremdējies  dzīves baudās, bet saglabā veselo saprātu.

 

6.

Sestais gads deviņu gadu ciklā. Pirmajā plānā būs ģimenes lietas. Tas dos gandarījumu, mīlestību, jaunus draugus, sirds siltumu un gandarījumu. Var šķist, ka nekas nenotiek, kaut patiesībā dzīve mācīs iekšēju mieru un ievērot citu intereses. Iespējams, vajadzēs par kādu rūpēties. Šogad iegūsi patiesus draugus. Kāzu, bērna dzimšanas, ģimenes nodibināšanas, jaunu savienību gads. Atsvaidzini laulības dzīvi. Izdaiļo savu māju, apkārtni. Ja veltīsi kādam savu mīlestību vai simpātijas, drīz vien to pašu saņemsi pretī. Uzsāc deju nodarbības.

 

7.

Septītais gads deviņu gadu ciklā. Gada vibrācijas ir zināšanas un gudrība. Pienācis laiks atpūsties no pasaulīgās kņadas un parūpēties par veselību, pavadot pēc iespējas vairāk laika mierīgā atmosfērā. Vientulība dos laiku pārdomām, zināšanu papildināšanai. Būsi atvērts dzīves mistērijām. Tava rīcība ne visiem būs saprotama, tā var pat izpelnīties kritiku. Nepieciešams sevi pilnveidot un padomāt par savu mērķi un vietu dzīvē. Nav vēlams paplašināt biznesu. Svētceļojums. SPA kūres. Joga un meditācijas. Mācies, tas nesīs augļus nākotnē. Labs laiks pabeigt juridiskās lietas.

 

8.

Astotais gads deviņu gadu ciklā. Ražas un nopelnu laiks. Tiecies pēc sasniegumiem, Fortūna Tev ir labvēlīga. Nepieciešama godkāre un laba intuīcija. Lielu ieņēmumu un lielu izdevumu gads. Nauda jāiegulda, lai to vairotu. Raizes par naudu var radīt stresu, kas attālinās no kārotajiem mērķiem. Pacīnies par savām idejām, projektiem un sapņiem. Meklē kompanjonus, aizsāc savu biznesu. Nepalaid garām jaunas iespējas.  Ieguldi naudu savā imidžā. Esi praktisks, neļaujies emocijām un sentimentam. Nekritizē un nenoniecini sevi. Rūpējies par veselību.

 

9.

Devītais gads deviņu gadu ciklā. Nobeigumu un garīguma gads. Jāplūc augļi un jānosaka virzieni jaunajam ciklam, kas aizsāksies nākamgad. Tagad Tu ieraudzīsi savu pūliņu augļus. Aizsāc tikai tos darbus, kurus pagūsi šogad pabeigt. Atmet visu veco un nederīgo. Neuzspied citiem savu viedokli, citādi zaudēsi naudu vai draugus. Visa mērs ir mērenība. Žēlsirdība un nesavtīga kalpošana cilvēkiem tiks atalgota. Nedzenies pēc personiskā labuma. Nerentablus biznesus vajag slēgt. Atdod parādus, neņem kredītus. Katra dzīves situācija būs kā mācību stunda un cilvēki kā Skolotāji. Ziedo. Ļaujies sapņu plūdumam.... 

 

Fragmenti no mācību programmas “PATS SEV NUMEROLOGS”.