Tavs skaitļu kods -
izzini savu un citu skaitļu pasauli
Bērna kristības vienmēr uzskatāmas par svētīgām, taču tās var padarīt vēl vērtīgākas, izvēloties konkrētajam cilvēkam piemērotāko datumu un arī kristāmvārdu. Par piemērotākās dienas un laika izvēli jākonsultējas ar astrologu, bet par kristāmvārda izvēli – ar numerologu un, protams, jākonsultējas un jāvienojas arī ar attiecīgās draudzes vadītāju.
Liena Britāne, IEVAS Padomu Avīze
Konsultē: Kristaps Baņķis, sertificēts astronumerologs
«Astrologprāt, cilvēka dzīvē nav nemaz tik daudz notikumu, kas kalpo tādu pamata horoskopu sastādīšanai, kas būtiski ieaužas cilvēka liktenī,» pārliecināts Kristaps Baņķis. Pats svarīgākais, protams, ir cilvēka dzimšanas brīdis – gads, diena un pulksteņlaiks. Viņš stāsta, ka turpmākās notikumu iniciācijas cilvēka dzīvē būtu – skolas gaitu uzsākšana, pirmais oficiālais darbs, pirmā intīmā pieredze, laulības, paša bērna dzimšana un līdzīgi pagriezienpunkti dzīvē. «Garīgā plānā dzīves laikā iniciāciju ir vēl mazāk, te centrālo vietu ieņem kristības un iesvētības. Mana pārliecība – jo ātrāk to paveic, jo ātrāk bērns iegūst aizsardzību un labāku savu talantu, dzīves iespēju un karmas rata realizāciju jeb palīdzību no Augšas. Tā ir kā garīgā kanāla mērķtiecīga izveidošana, saikne ar saviem, tā sauktajiem sargeņģeļiem, neatkarīgi no reliģijas.»
Zināms, ka visu konfesiju baznīcās kristības kā iniciācijas process ir saistīts ar noteiktiem rituāliem. «Es ieteiktu rīkoties ne tikai pēc baznīcas ieteikumiem, kas visu procesu norisi izvēlēsies un nodrošinās vecāku vietā, bet arī pašiem vecākiem vai vecvecākiem, vai arī jau pieaugušajiem jauniešiem, ja runa ir par iesvētībām, piedomāt un maksimāli līdzdarboties, uztverot šo brīdī kā vienu no dzīves svarīgākajiem notikumiem, lai tas bērna liktenī atbalsotos ar īpašu spēku un jaudu, nevis būtu ķeksītis. Ar pareizu izvēli šo pasākumu vecāki sev un savam bērnam var padarīt par supernozīmīgu brīdi.»
Tieši tāpēc – lai kristības būtu ar vislielāko nozīmi cilvēka liktenī, svarīgi ir izvēlēties šim lielajam notikumam piemērotu laiku. Astrologs ar saviem instrumentiem un pieredzi palīdzēs atrast ne tikai kristībām labvēlīgās dienas. Pēc izveidotās individuālās astroloģiskās kartes tiks piemeklēts arī katram cilvēkbērnam visvēlīgākais pulksteņlaiks. «Tieši labvēlīgākā datuma izvēle un kristāmā vārda piemeklēšana ir viens no maniem mīļākajiem darbiem kā astrologam un numerologam, tas man sniedz arī garīgu gandarījumu,» atzīstas Kristaps Baņķis.
«Labvēlīgais datums ir astroloģiskais veikums kristībās, otra puse – numeroloģiskā ir izvēlēties kristāmo vārdu. Esmu ievērojis, ka par kristāmo vārdu bieži tiek nepelnīti piemirsts īpaši luterticībā. Domāju, ka ir vērts vecākiem pašiem uzstāt uz šādu iespēju. Zinu, ka visbiežāk mācītājam nav nekas pretī. Atnākot pie manis, daudzi klienti man norādījuši, ka baznīcā neviens nav stāstījis par to, ka var likt kristāmo vārdu, vai arī konkrētajā vietā nav tādas tradīcijas. Tad es iesaku atrast baznīcu, kur to atļauj! Tas ir viens no tiem izvēles brīžiem, kad mamma vai tēvs saskaras ar mūžseno jautājumu – vai gribi pats kaut ko savā dzīvē ietekmēt un padarīt notiekošo īpašu, vai vienkārši sēdi rindā kā citi, atrodies konvejierā un ļaujies, ka citi izlems tavā vietā. Organizējot kristības ar šādu pieejau – tikai tāpēc, ka tā pieņemts, tās nebūs īpašs notikums.»
Kristaps Baņķis stāsta, ka daudzi vecāki vēršas pie viņa pēc palīdzības, nevarēdami izvēlēties jaundzimušajam oficiālo vārdu vai arī otru vārdu. Ja tēvam patīk viens, mammai cits, bet sievasmātei vai vīramātei – pavisam cits, numerologs aukstasinīgi ģimenes samilzušo spriedzi starp diviem vai vairākiem vārdiem var atrisināt un nosaukt, kuru ieteicamāk izvēlēties kā oficiālo vārdu, bet kuru – kā kristāmo vārdu. «Starp citu – bērns vēlāk, ja gadījumā nepatīk vecāku ieliktais oficiālais vārds, to pilngadību saniedzot, var oficiāli nomainīt pret kristāmo vārdu, kas ir baznīcas kristāmajā dokumentā,» iesaka Kristaps Baņķis. «Arvien vedinu vecākus sadarboties ar numerologu, jo atrodot un ieliekot bērnam piemērotu kristāmo vārdu, var uzlabot viņa likteni un raksturu. Bieži ir tā, ka īpaši bērniem, kas dzimuši pēc 2000. gada, numeroloģiskās matricās iztrūkst vairāki skaitļi. Esmu pamanījis – ja arī oficiālais vārds un uzvārds nav spējuši aizlāpīt šos enerģētiskos caurumus, tad daba, nemīlēdama tukšumu, piespēlē bērnam dažādas iesaukas. Tas tāpēc, ka oficiālais vārds neieguļas apkārtējo cilvēku apziņā un daudziem gribas saukt viņu citādāk, bet reizēm arvien piemirstas īstais vārds. Šādā gadījumā kristāmais vārds ir kā ielāpiņš uz enerģētiskā cauruma un kļūst par aizsardzību, kas neļauj lieki aizplūst cilvēka dzīves mērķiem domātajai enerģijai. Uzskatu, ka kristāmais vārds palīdz pieņemt lēmumus sev radniecīgāk, harmoniskāk, strādā kā intuīcija un labvēlīgi ietekmē katra cilvēka labo īpašību izpausmes. Tā kā katram skaitlim ir sava vibrācija un enerģētiskā nozīme, iedodot kristāmo vārdu, var pasargāt savu bērnu no apkārtējiem – lai nelabvēļi nevar noskaust. Tas noteikti negremdēs bērnu, kam tas dots.»
Izrādās, to neizvēlas un nepiemēro numuerologs pats. «Numerologs drīkst izvēlēties tikai no vecāku piedāvātajiem variantiem vai rosināt piemeklēt vārdu atbilstoši bērna numeroloģiskajās matricās iztrūkstošajiem skaitļiem. Ja, piemēram, bērnam, izmantojot viņa vārdu, uzvārdu un dzimšanas datus, numeroga sastādītajā individuālajā matericā būtu vājš vai iztrūkstošs skaitlis 3, tad ar pievienotās burtu tabulas vai www.numerologi.lv atrodamā burtotāja palīdzību katrs var caurskatīt visus sev tīkamos vārdus, lai tikai summā iegūtu šo iztrūkstošo skaitli,» skaidro Kristaps Baņķis. «Praksē lieku vecākiem ļoti daudz strādāt un pašiem izvēlēties vismaz piecus, sešus, septiņus variantus. Vārdus izvēloties, aicinu izpētīt baznīcas vēsturi un nesalikt bērniem mocekļu vārdus, izvēloties vārdu tikai tāpēc, ka patīk, kā tas skan. Tas jāizvēlas pēc baznīcas kalendāra, nevis laicīgajiem kalendāriem, mākslas filmām, seriāliem, grāmatām. Jo lielāka vecāku vai vecvecāku ieinteresētība un dalība, jo labāks ir iznākums. Tomēr bieži esmu novērojis, ka vecāku ieteiktie varianti ir vienveidīgi, proti, riņķo ap vienu skaitli, kas numeroloģiski izrādās nozīmīgs viņiem pašiem, bet neko neizsaka kristāmajam bērnam. Lai tā nebūtu, kristāmvārdu izvēlas, komunicējot ar pašu bērnu, jo bieži, izdzirdot īsto vārdu, arī pavisam mazā bērna uzvedība intuitīvi mainās.»
Par iedoto kristāmo vārdu ieteicams nevienam nestāstīt un to neatklāt nevienam, tad tas kalpos kā enerģētiskā aizsardzība. Pat, ja nelabvēlis zina pilno cilvēka vārdu un uzvārdu, neatklātais kristāmais vārds neļaus uzsūtīt slikta vēlējumus tieši konkrētajam cilvēkam, jo informācija būs nepilnīga. «Kristāmais vārds ir tiešsaiste ar Turieni, jo ar baznīcā doto vārdu izveidojas atslēgas saikne ar starpniekiem – sargeņģeļiem. Tikai baznīcā kristāmo vārdu drīkst izrunāt skaļi, pēc tam noslēp! Arī vecākiem ikdienā to nevajadzētu lietot. Cilvēku pilnā vārdā skaļi nosauc iesvētībās, laulībās un veicot citus baznīcas rituālus. Katrs pats to var izmantot, skaitot tēvreizi vai lūgšanu ar vēršanos pēc palīdzības no augšas. Jā, to teikt bezpersoniski, bet var personifēt, piemēram, sakot, es, Kristaps Baņķis... vēršos, lai man palīdz vai notiek tas un tas... Kopā ar savu vārdu un uzvārdu pieminot savu kristāmo vārdu, katra cilvēka lūgums kļūst personīgāks. Mans uzskats – ja kristāmais vārds būs iedots īpašā laikā, pēc tam iesvētīts, izteiktā vēsts vau nu ar lūgumu, vai aicinājumu pēc palīdzības, vai nožēlu būs ātrāka. Izmantojot šo iespēju, kodēšana notiks ātrāk un veiksmīgāk, kods augstākiem spēkiem ir ērtāk nolasāms – gluži tāpat kā vēstuli sūtot pa pastu un uzrakstot precīzu adresi,» salīdzina Kristaps Baņķis. Ja
1.Ja vecāki kristībās nav ielikuši kristāmvārdu, vai katrs pats to var izvēlēties arī vēlāk?
–Tas saskaņojams ar konkrētām baznīcu tradīcijām. Bieži vien to var apvienot ar iesvētībām, jo iesvētības parasti notiek, sasniedzot pilngadību vai gatavojoties laulībām. Kristāmo vārdu der izvēlēties arī mainot reliģisko piederību un iniciējoties, piemēram, no luterticības pareizticībā.
2.Vai mana vecmāmiņa pareizi uzskata – ja bērnam atšķirsies vārds no krustāmvārda, viņam būs uzlikta pārāk liela slodze?
– Tā var notikt tikai gadījumos, kad izvēlēts ne pārāk veiksmīgs vārds, piemēram, svētā mocekļā, kurš vēl ievibrē arī numeroloģiski neveiksmīgi. Pārējos gadījumos, tieši otrādi, kristāmais vārds palīdz, aizsargā un darbojas kā gārīguma novadītājs. Riska šeit ir mazāk nekā ieguvumu.
3.Vai labi par kristāmvārdu izvēlēties vīra mammas vai vecmammas vārdu?
– Kāpēc gan ne? Ja dzimtā ar to ir pozitīvas asociācijas un arī numeroloģiski vārds ir piemērots. Vienmēr esmu uzskatījis, ka vārds, kas izvēlēts ar savu leģendu, pamatojumu, ir veiksmīgāks nekā vienkārši baznīcas iedots bez izpratnes par tā nozīmi.
4.Vai jāsvin kristāmā vārda diena, kas atrodama baznīcas kalendārā? Ja vārds atrodams arī laicīgajā kalendārā, tikai citā datumā?
– Ieteicams. Tā jau tāda sava vieduma un Dieva slavināšana. Bet ko nozīmē kristāmvārda svinības? Atšķirībā no vārda dienām, kuras svin draugu lokā, kristāmvārdu svin ar kādu garīgu pasākumu, kas ar laiku var būt kā rituāla tradīcija, intīmāk un svētīgāk. Un arī dubultprieks, ja vārda diena sanāk divreiz gadā. Tiesa, ar kristāmvārdu neplātās un to glabā kā aizsardzību no citiem slēpti. Ieteicams arī piefiksēt kristību Mēness dienu, kuru var īpaši atzīmēt pat katru Mēness ciklu.
Kristaps Baņķis
Kontakti |
ASTROLOGI.LV |
Lietošanas un apmaksas noteikumi
Apmeklētāju skaits kopš 01/06/2010:
970 098 |
Šodien: 141 |
Vakar: 98 |
Pašlaik lapu skatās: 8
Pārpublicējot materiālus atsauce obligāta
© 2009 - 2025 Kristaps Baņķis |
Izstrāde: Numerologi.lv
Sadarbības partneri:
SIA PRODEMA LP