NUMEROLOĢISKAIS GADA KODS – 2020/4

Visi plašie apraksti un Individuālās prognozes - www.superhoroskopi.lv

(sīkāku #krīze2020 izklāstu, kas ir fragmenti no Superhoroskopi.lv ar izlasīt - šeit)

Pilna gadsimta un simtgades izmantošana ir primārais aprēķins un pats svarīgākais gada cikla Skaitļa noteikšanā.2020.gada summā iegūtais valdošais gada pamata cipars ir “4” un nosaka uz visiem attiecināmos nosacījumus, uzvedību un iespējas. Gada Skaitlis ir vienmēr svarīgs, jo padomā pats, cik bieži šo skaitli gada laikā uzrakstīsi vai pieminēsi, vai redzēsi, tik reizes tas rezonēs un ienesīs pārmaiņas arī Tavā dzīvē. Bez tam Skaitlī iekodētā informācija darbojas kā kolektīvā uztveres atmiņa. Ar to ir jārēķinās! Līdztekus Personālajam gada Skaitlim tas parāda galvenos gada nosacījumus un ierobežojumus. Kas sapratīs kopsakarību, būs gada vinnētājs, jo pratīs izmantot paredzēto laiku tam paredzētā veidā.

Protams, svarīgi ir arī 2., 0., 2., 0., tomēr kopsumma 4 ir slēptais KODS.


Skaitlis "4" numeroloģijā simbolizē matēriju, organizētību, struktūru. Skaitļa pozitīvās īpašības: stabilitāte, izlēmība, praktiskums, darba mīlestība, izturība, uzticamība, patstāvība, metodiskums, pacietība, noteiktība, saprātīga līdzekļu tērēšana. Skaitļa negatīvās īpašības:principialitāte, spītība, darbaholisms, skopums, lēnīgums, slinkums, aizdomīgums, nepārliecinātība.

Ja Skaitlis ” 1” simbolizē vienu veselumu vai vienu pilnu ciklu un cipars „ 2” ir šī viena veseluma vai cikla maksimuma un minimuma līdzsvara stāvoklis (2018.gada tēma), cipars „3” uztur harmonisku enerģijas pārveidošanos no viena veida citā paaugstinot vai pazeminot svārstību frekvenci, tad “4” iemieso aizsākumu, ideju materializēšanos, pirmos darba soļus, pamatu ielikšanas brīdi ilgtermiņa saistībām un pirmās lielās grūtības. Kas numeroloģiski sekojuši Personālajiem gadiem, zina, kāds sūrs, bet reizē svarīgs ir 4tais gads. Lēnām iebridīsim 2020/4 sūrajā realitātē, ko transformēs un kājām gaisā tāpat vien sagriezīs 2021/5.

2020. gads ir pozīciju nostiprināšanas un smaga darba gads. Jākoncentrē enerģiju uz darbu un darbu. Jāmācas no darba, padarītā un nelielā ieguvuma gūt gandarījumu. Viss, ko padarīs šogad, nesīs brangus augļus 2024.gadā, kas būs 4nieka gada ieguldījumu rezultāts.

Gada griezumā būs ļoti daudz dīvainību un provokāciju, kas izsitīs korķus ierastajam komfortam. Dramatiski, revolucionāri notikumi un izmaiņas. Tā teikt, par stabilitāti var tikai sapņot. Gaidāma vilšanās un neapmierinātība ar dzīvi, jo izpratne un gaidas atšķirsies no realitātes. Jāizprot un jāievēro likumi, jo tie mainīsies iepriekšējai izpratnei ne par labu.

Vieglākais ceļš ne vienmēr ir arī labākais ceļš. Jāiemācās rūpēties par sevi un jāveido pašam sava labklājība.

Afirmācija: „Darbs dara darītāju!", “ Viss ir relatīvs”.