2016.  - numeroloģiski skaidrojošā prognoze 

Kopš dzimšanas esam piefiksēti noteiktā datumā, kura skaidrošana ir numeroloģisks personas pētniecības avots.

Numeroloģiskā patiesība ir tāda, ka mūža laikā caur individuālajiem gadiem esam spiesti apgūt visus skaitļus. Kolektīvi tas notiek arī ar valdošo gada skaitli.

2016. = 2+0+1+6 = 9

Pilna gadsimta un simtgades izmantošana ir primārais aprēķins un pats svarīgākais gada cikla Skaitļa noteikšanā.

Sekundāri kā palīgu var apskatīt - 16/7.

Svarīgs ir ikviens patstāvīgs skaitlis šajā aprēķinā.

Skaitlis „9” nes sevī planētu Marsa un Neptūna apvienoto simbolismu, prasot kā atskaiti no cilvēkiem visu, kas abām šīm planētām svarīgs. Lai arī gads būs neskaidrību, apjukuma un nenoteiktības pilns, tomer astroloģiskais gads, kas sākas līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016. gada 20. martā plkst. 06:31, ir tieši Marss. Tādēļ tieši Marss šo abu planētu saspēlē noteikts toni, kas nozīmē, ka visu izšķirs – darbība, rīcība! Neptūna sapņainībai, mīlestībai, cerībām, ezotēriskam pasaules redzējumam ir jāatsperas tieši darbībā.

Sīkāk par Saturnu: http://www.astrologi.lv/horoskopi_prognozes/saturna_skola/saturns_strelnieka/

Izvērtēšana - graudu atsijāšanu no pelavām

Nozīme: skaitlis "9" simbolizē pilnību, noslēgumu.  

Atslēgas vārdi: noslēgums, līdzcietība, piedošana, humānisms, ideālisms, transformācija, artistiskums, veiksme.

Skaitļa pozitīvās īpašības: radošums, labsirdība, gudrība, mistika, pašcieņa, atklātums, godīgums, iecietība, sapratne, pacietība.

Skaitļa negatīvās īpašības: pārlieku liela emocionalitāte, slinkums, „piekasīšanās”, haotiskums, vienaldzība, atkarība no citiem, nepārliecinātība, gremdēšanās pagātnē, mocekļa tēlošana.

Politikā:

aktivizēsies sabiedriskās domas kareivīgās izpausmes, piketi;

sabiedriskā doma aktivizēsies ārlietas jautājumos;

var parādīties spēcīgi politiķi; partijas dibināšana;

baznīcas lomas pieaugums;

sabiedrisko organizāciju aktivizēšanās;

Biznesā:

mētāšanās starp idealismu un racionālismu, nemākot tos apvienot;

jāizglītojas;

zaudējumi dēļ kļūdām;

eksports;

Nerentablus biznesus vajag slēgt.

Atdod parādus, neņem kredītus.neklātienes bizness, internet izmantošana;

inovāciju, zinātnes integrēšana biznesā;

revīzijas, kontroles, pārbaudes;

neskaidra nodokļu politika;

poligrāfijas pakalpojumu aktīva izmantošana;

 

Devītnieku neapmierina darbinieki, kuri nemitīgi jākontrolē. Viņajadzīga līdzīgi domājošo, iniciatīvas bagāto un atbildīgo partneru komanda. Vienmuļš rutīnas darbs nesaista.

 

Aktīvās sfēras:

pedagoģija,

medicīna,

zinātne,

izglītība, garīgās disciplīnas.

Jūrniecība.

Atsevišķu mediju uzplaukums un otra galejība – dažu slēgšana.

Humora raidījumi.

Dziedāšana un dejošana.

Revīzijas un kontroles institūcijas.

Bruņoto spēku aktivizēšana.

Kultūra, teātri.

Galvenais uzdevums: attīstīt iecietību pret visiem cilvēkiem. Jāmācās dot, neko neprasot pretī un ticēt, ka, atdodot, pats ar tukšām rokām nepaliks. Daba nemīl tukšumu, tādēļ atalgojums uzradīsies no pavisam citas puses. Jāatceras, ka došanai jābūt kā priekam par pašu došanu.

Devītais gads deviņu gadu ciklā

Cikla noslēdzošais gads – revīzijas, vētīšana, noslēgumi un atteikšanās.

Daudzi cilvēki šajā gadā pārdzīvo nemieru, šķiet, ka zudusi dzīves jēga, viss jūk un brūk. Bet tas nav dzīves gals, tikai dzīves viena cikla noslēgums. Šajā gadā vajag nobeigt iespējami daudz lietu – izņemot tās, kuru attīstības cikls ir ilgāks par 9 gadiem. Ja kādi plāni izrādījušies ne visai sekmīgi, tad no tiem jāatvadās, jo drīz iestāsies jauna dzīves fāze – tur būs jauni mērķi un jaunas iespējas. Šajā periodā vēlams nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus, nesākt neko jaunu, vienkārši tādēļ, ka grūti pat iedomāties, kas sagaida tuvākajā nākotnē. Nedzenies pēc personiskā labuma.

Labāk norēķināties par parādiem, atlaist tos, kas grib aiziet, tikt vaļā no neperspektīviem plāniem. Nerentablus biznesus vajag slēgt. Atdod parādus, neņem kredītus. Katra dzīves situācija būs kā mācību stunda un cilvēki kā Skolotāji. Esi devīgs un atlaid visu ar vieglu sirdi. Tas ir laiks svētīšanai, piedošanai un aizmiršanai.

Diezgan emocionāls gads – cilvēks atvadās no vecā, lai dotu ceļu jaunajam.

Nav jēgas meklēt jaunus mīlas sakarus – tiem nebūs ilgs mūžs.

Transformāciju un sapņu gads. Labi iziet masāžu kursu, paviesoties SPA, doties garā ceļojumā un vienkārši pasapņot. Bieži vien šajā gadā nākas dzirdēt stāstus par izdziedināšanos, atbrīvošanos no kaut kā lieka...

Krāsa – visas pasteļkrāsas.

TAVS PERSONĀLAIS GADS

Numeroloģijas prognozēšanā tiek izmantotas dažādas metodes. Prognozi var sastādīt gan īsam laika periodam, gan ilgstošam. Tās var būt ilgtermiņa, vidēja ilguma un īslaicīgas metodes. Ilgtermiņa – attiecas uz dzīvi kopumā un sadala to vairākos svarīgos periodos. Vidēja ilguma – prognozes apmēram gadam, bet īslaicīgas dod iespēju koriģēt cilvēka dzīvi mēnesim, dienai.

Kristapa Baņķa numeroloģijas mācību un profesionālā datorprogramma „Pats sev numerologs” paredz sekojošu individuālā gada izskaitļojumu.

Kā izskaitļot individuālo – Personālo gadu

Individuālie gadi veido deviņu gadu grupas, kas secīgi mainās skaitļos no 1 līdz 9, pēc tam atkal sākas jauns cikls – 1 līdz 9.

Individuālā gada skaitli nosaka, saskaitot dzimšanas mēnesi, dzimšanas dienu un pašreizējo kalendāro gadu: dzimšanas mēnesis + dzimšanas diena + pašreizējais gads.

Cilvēkam ar dzimšanas datiem 16.08.1973. aprēķināsim individuālo gadu 2016. gadam:

16 (dzimšanas diena) + 8 (dzimšanas mēnesis) + 2016 (aktuālais kalendārais gads) = 16+8+9 (summa 2016) = 33 = 3+3 = 6

Tātad 2016. gads šim cilvēkam nes skaitļa 6. vibrācijas.

Tas arī ir iegūtais individuālais = Personālais gads.

Aprēķini savu gadu!

Pirmais gads deviņu gadu ciklā. Neatkarības un drosmes laiks. Šogad lielākā prasme ir nebaidīties pielietot visu, par ko esi sapņojis. Ko sēsi, to audzēsi nākamos deviņus gadus. Aktīvi izstrādā plānus, izvirzi idejas, paredzi pārmaiņas. Koncentrējies uz savām personīgajām idejām. Paļaujies tikai uz sevi un saviem spēkiem. Nāks jauni cilvēki, jaunas iepazīšanās. Esi nekaunīgs, tiešs un taisnīgs pret sevi. Iemācieties būt atvērts pret apkārtējo pasauli. Vajadzētu pilnveidot sevi. Vari mainīt imidžu. Gada krāsa – sarkanā.

Otrais gads deviņu gadu ciklā. Pacietīgas un nesteidzīgas virzīšanās gads.  Vajadzētu paanalizēt, vai pērngad padarītais ir tieši tas, ko vēlējies. Varbūt jālūdz kādam padoms, kaut kas jāatlaiž, kaut kur jāpiekāpjas. Resursu uzkrāšanas gads. Jākrāj informācija un jāuzkrāj materiālie līdzekļi. Neizpaud savus nodomus. Iespējams veiksmīgi mainīt dzīves vietu. Šim gadam raksturīga sadarbība un pacietība, kā arī partnerattiecību nostiprināšanās. Nepieciešama pacietība, tādēļ necenties paātrināt notikumus. Visam savs laiks.

Trešais gads deviņu gadu ciklā. Sevis apliecināšanas gads, kas būs patīkams ar sabiedrisko darbību, līksmi un jautrām izklaidēm. Ceļojumi. Esi optimists, mundrs, draudzējies. Radīsies iespējas izpaust savas radošās dotības. Reklamē sevi, darbu, biznesu, idejas. Strādā ar iedvesmu, liekot lietā iztēli. Piedomā pie tā, kā izskaties. Savu runas stilu vajadzētu noapaļot. Šogad iespējami mīlas trīsstūri, tādējādi ir iespējams enerģijas pārtēriņš. Sevis “savākšanai” noderēs izglītības ceļš. Balvā par tenkošanu novāksi iepuvušus augļus.

Ceturtais gads deviņu gadu ciklā. Stabilizācijas, iemaņu nostiprināšanas un sūra darba gads. Pašam vien būs jārealizē savas idejas. Lai būtu vieglāk, dzīvo pēc noteikumiem. Gūsti gandarījumu no darba. Vari iegādāties nekustamo īpašumu, slēgt laulības, dzemdēt bērnus. Baltiem diegiem šūtā laulība irs pa visām vīlēm. Palīdzi radiniekiem. Centies izlabot pagātnē pieļautās kļūdas, tas darīs drošāku Tavu nākotni. Labi izstrādāt ģimenes ciltskoku, atjaunot sen aizmirstas dzimtas tradīcijas. Sargies no enerģijas pārtēriņa, kas var novest pie paša vai kāda tuvinieka saslimšanas. Ja vari neceļot – nedari to.    

Piektais gads deviņu gadu ciklā. Pārmaiņu, izaugsmes un plašuma gads. Šogad Tavā dzīvē ienāks daudz jaunu cilvēku, ideju, apstākļu, ceļojumu, izpriecu. Var mainīt dzīvesvietu. Īstais laiks atbrīvoties no visa nederīgā, lai pavērtu ceļu jaunajam. Varbūt iekārosi pārāk daudz, kamdēļ pieņemsi nepārdomātus lēmumus, kurus vēlāk nāksies nožēlot. Esi daudzpusīgs personiskajā dzīvē un darbā. Seko pasaules notikumiem. Nešķied veltīgi savus spēkus. Ķeries pie jauna projekta, vairāk reklamē savu biznesu – izvairies no rutīnas. Iegremdējies  dzīves baudās, bet saglabā veselo saprātu.

Sestais gads deviņu gadu ciklā. Pirmajā plānā būs ģimenes lietas. Tas dos gandarījumu, mīlestību, jaunus draugus, sirds siltumu un gandarījumu. Var šķist, ka nekas nenotiek, kaut patiesībā dzīve mācīs iekšēju mieru un ievērot citu intereses. Iespējams, vajadzēs par kādu rūpēties. Šogad iegūsi patiesus draugus. Kāzu, bērna dzimšanas, ģimenes nodibināšanas, jaunu savienību gads. Atsvaidzini laulības dzīvi. Izdaiļo savu māju, apkārtni. Ja veltīsi kādam savu mīlestību vai simpātijas, drīz vien to pašu saņemsi pretī. Uzsāc deju nodarbības.

Septītais gads deviņu gadu ciklā. Gada vibrācijas ir zināšanas un gudrība. Pienācis laiks atpūsties no pasaulīgās kņadas un parūpēties par veselību, pavadot pēc iespējas vairāk laika mierīgā atmosfērā. Vientulība dos laiku pārdomām, zināšanu papildināšanai. Būsi atvērts dzīves mistērijām. Tava rīcība ne visiem būs saprotama, tā var pat izpelnīties kritiku. Nepieciešams sevi pilnveidot un padomāt par savu mērķi un vietu dzīvē. Nav vēlams paplašināt biznesu. Svētceļojums. SPA kūres. Joga un meditācijas. Mācies, tas nesīs augļus nākotnē. Labs laiks pabeigt juridiskās lietas.

Astotais gads deviņu gadu ciklā. Ražas un nopelnu laiks. Tiecies pēc sasniegumiem, Fortūna Tev ir labvēlīga. Nepieciešama godkāre un laba intuīcija. Lielu ieņēmumu un lielu izdevumu gads. Nauda jāiegulda, lai to vairotu. Raizes par naudu var radīt stresu, kas attālinās no kārotajiem mērķiem. Pacīnies par savām idejām, projektiem un sapņiem. Meklē kompanjonus, aizsāc savu biznesu. Nepalaid garām jaunas iespējas.  Ieguldi naudu savā imidžā. Esi praktisks, neļaujies emocijām un sentimentam. Nekritizē un nenoniecini sevi. Rūpējies par veselību.

Devītais gads deviņu gadu ciklā. Nobeigumu un garīguma gads. Jāplūc augļi un jānosaka virzieni jaunajam ciklam, kas aizsāksies nākamgad. Tagad Tu ieraudzīsi savu pūliņu augļus. Aizsāc tikai tos darbus, kurus pagūsi šogad pabeigt. Atmet visu veco un nederīgo. Neuzspied citiem savu viedokli, citādi zaudēsi naudu vai draugus. Visa mērs ir mērenība. Žēlsirdība un nesavtīga kalpošana cilvēkiem tiks atalgota. Nedzenies pēc personiskā labuma. Nerentablus biznesus vajag slēgt. Atdod parādus, neņem kredītus. Katra dzīves situācija būs kā mācību stunda un cilvēki kā Skolotāji. Ziedo. Ļaujies sapņu plūdumam.... 

Lai visi labie darbi izdodas!

Gada izvērstas prognozeswww.superhoroskopi.lv

Mēness/Saules kalendāra un numeroloģisko Personālo dienu apvienojums:

KB Mēness plānotājāwww.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/tavs_meness_kalendars/

ASTRO VIP www.astrovip.lv

NUMOSKOPS – prognozes katrai dienai: www.numerologi.lv