2015.  - numeroloģiski skaidrojošā prognoze 

Kopš dzimšanas esam piefiksēti noteiktā datumā, kura skaidrošana ir numeroloģisks personas pētniecības avots.

Numeroloģiskā patiesība ir tāda, ka mūža laikā caur individuālajiem gadiem esam spiesti apgūt visus skaitļus. Kolektīvi tas notiek arī ar valdošo gada skaitli.

2015. = 2+0+1+5 = 8.

Pilna gadsimta un simtgades izmantošana ir primārais aprēķins un pats svarīgākais gada cikla Skaitļa noteikšanā.

Sekundāri kā palīgu var apskatīt - 15/6.

Svarīgs ir ikviens patstāvīgs skaitlis šajā aprēķinā.

Skaitlis „8” nes sevī planētas Saturna simbolismu, prasot kā atskaiti no cilvēkiem visu, kas Saturnam svarīgs.

Sīkāk par Saturnu: http://www.astrologi.lv/horoskopi_prognozes/saturna_skola/saturns_skorpiona/

 

2015. = 8. gads deviņu gadu ciklā

8. jēga numeroloģijā azartiskums (visu vai neko), mijiedarbība starp materiālo un garīgo pasauli. 

 

Nozīme. Skaitlis "8" simbolizē atdzimšanu, bezgalību – materiālā un garīgā harmonisku sintēzi. Astotniekā ietverts Karmas likums - „Ko sēsi, to pļausi”. To mēdz dēvēt arī par Riska veiksmes skaitli. 
 

Skaitļa pozitīvās īpašības: veiksme, līderība, finanses, drošība, vara, godīgums, izveicība, drosme, labsirdību, tālredzība. 
 

Skaitļa negatīvās īpašības: cietsirdība, augstprātība, pārākuma sajūta, egoisms, manipulēšana, nepacietība, skopums, pašslavināšana, varaskāre, patmīlība, pārgalvība, izvirtība.

 

2015. gads – ražas ievākšanas un karmas nopelnu laiks

Tā kā 2015. gads nesīs 8. vibrācijas un saistāms ar visa cikla ražas un nopelnu laiku, savā jaudīgumā pārsniedzot visus iepriekšējos gadus.

Skaitlis astoņi sastāv no diviem apļiem – materiālā un garīgā. Gada uzdevums ir valstiski un katram individuāli tos savstarpēji harmonizēt.

Astotniekam patīk vara, tādēļ starptautiski gaidāma varas un teritoriju pārdale.

Astotniekam patīk arī nauda, tādēļ cilvēkiem būs izteikta tendence pēc kredītsaistībām, paplašināt savas dzīves sfēras, uzsākt biznesu, ieguldīt nekustamajā īpašumā (Kazas gads). Gads dos sākotnēji nepamatotu optimismu (astroloģiski Jupiters kā gada saimnieks), bet pavisam drīz jau sekos astotnieka saimnieka Saturna „skrūvspīles”. Veiksies tiem, kuriem izaugsme kļūs par dzīves stilu.

Prātīgi jātiecas pēc sasniegumiem. Nepieciešama godkāre un laba intuīcija.

Šajā gadā var saņemt visu, kas sēts un audzēts. Rēķini tiek samaksāti par iepriekš izdarīto, par nopelniem visos septiņos gados. Ja visu periodu ir dzīvots pareizi, tad materiālā situācija uzlabojas. Tas var būt paaugstinājums amatā, pielikums pie algas, vinnests utt. Labi veidot karjeru, iegādāties nekustamo īpašumu, sākt kaut ko jaunu. Izmantojot uzkrāto pieredzi un zināšanas, visu esošo enerģiju, iespējams sasniegt visaugstākos rezultātus.

Svarīgi arī tas, kādu iespaidu atstāj uz apkārtējiem.

Katrā problēmā, kas rodas ceļā, jāsaskata potenciāla iespēja pašapliecināties. Daudz kas būs atkarīgs no personības spēka, pievilcības un prasmes pārvilkt cilvēkus savā pusē. Tas ir laiks darbam ar naudas enerģiju, panākumiem un sasniegumiem.

Šajā gadā būs vairāk izdevumu. Nauda kā atnāks, tā arī aizies teju tādā pašā daudzumā. Pacenties pārvaldīt savas finanses.

Ja darbošanās pagātnē ir bijusi neatbilstoša karmiskajiem uzdevumiem, tad, pēc kompensācijas likuma, sagaida nopietnas problēmas un nepatikšanas. Var rasties lielas finanšu problēmas.

Afirmācija: "Man nāk līdzi veiksme, es savā pasaulē gūstu pamatotas sekmes!"

Gada krāsa – bēša, brūna, rozā.

Attēls no www.draugiem.lv/meness-kalendars/, kur katru dienu var sekot līdzi Personālajai dienai. To var darīt arī ASTRO VIP abonenti. 

8 + 1 

Janvārī vajadzētu tik vien kā apjēgt, ka pienācis svarīgs gads Tavā dzīvē. Atbrīvojies no visām attiecībām un darbiem, kas tevi iztukšo. Sēdi un vizualizē, ko Tu vēlētos šogad sasniegt, iegūt, nopelnīt un izdarīt. Gads pierādīs Tavu domu spēku. Un lai nav jānožēlo, ka ne to vai par maz gribēji.

8 + 2 

Februāris ir svarīgs gads Tavā dzīvē, un tieši februārī gadam tiek dots "starts". Jaunais, kas atnāks šajā laikā, būs ļoti nozīmīgs. Vari sākt biznesu, lielus projektus. Nešaubies savos panākumos un izmanto spēju ietekmēt cilvēkus.

8 + 3

Iepriekšējā mēnesī iecerētie pasākumi martā nedaudz buksēs. Neskrien pārāk ātri uz priekšu, neizlaid pavedienu no rokām un nepazaudē mērķus. Tā kā laiciņš tomēr ir vesels mēnesis, izmanto to, lai palūkotos pēc idejas un sabiedrotajiem sev apkārt.

8 + 4

Aprīlis ir kā pieturvieta, zaļa oāze tuksnesī. Kurš gan steigsies no tās prom? Atvelc elpu, pirms dodies tālāk ar jauniem spēkiem. Labs laiks reklāmai. Ieteicami braucieni, komandējumi, kursi. Šajā mēnesī runā un raksti, Tevi uzklausīs un sapratīs.

8 + 5

Maijā vari gāzt kalnus, jo darbaspējas divkāršojas. Neuztraucies, ka apkārtējie nepamanīs tavus pūliņus, viņi par to dzirdēs vēlāk. Lielisks laiks, lai radītu, nodibinātu, izveidotu kaut ko stabilu, nozīmīgu un paliekošu. Vari sākt biznesu. Ja būsi čakls, paaugstinājums ir tev ķešā.

8 + 6 

Jūnijā – pārmaiņas, braucieni un daudz dažādu darbiņu. Esi gatavs tam, ka plāni var mainīties neatkarīgi no Tevis. "Uzpeldēs" jauni noteikumi, kuriem būs jāpielāgojas. Netērē nervus un enerģiju, tos apstrīdot. Labs laiks reklamēt savu biznesu ar mērķi piesaistīt partnerus. Ceļojumu mēnesis.

8 + 7

Tavi panākumi šogad būs iespaidīgāki, ja tieši jūlijā iesaistīsi tuvus cilvēkus, radiniekus. Nenoniecini kolektīvo viedokli. Iespējams, vajadzēs saliedēt cilvēkus, kuri vēlāk palīdzēs Tev kļūt populāram.

8 + 8

Augustā neplāno lielus veikumus, jo sastapsi savā ceļā šķēršļus. Nav jēgas lauzties dubulti aizbultētās durvīs. Pat ja Tu tās izgāzīsi, skāde būs lielāka par ieguvumu. Šaubīties ir cilvēcīgi, tādēļ atpūtini nervus un nekaitini sevi un tuviniekus. Aizdomīgumam būs stipri emocionāla nokrāsa. Aizbrauc svētceļojumā.

8 +9 

Septembrī Tavs šarms apburs no sētnieka līdz bosam. Sasniegsi savas autoritātes virsotni. Droši uzņemies atbildīgus darbus, pienākumus. Rīkojies ar naudas lietām. Cik vien iespējams uztici darbus citiem. Ja esi māksliniecisks cilvēks – šis ir popularitātes triumfs. Iespējas labi nopelnīt.

8 + 10 

Cāļus skaita rudenī. Oktobrī ir pienācis gada sākuma vizualizēto panākumu saskaitīšana. Sajūta, ka slīdot no kalna, no vienas puses, vēl daudz veicamā, no otras – priekšā vēl tikai divi tikpat lieliski mēneši...

8 + 11

Novembrī šajā panākumu gadā tiek dota "otrā elpa". Joprojām ir lieliskas iespējas uzsākt jaunus projektus un savu biznesu. Atceries, ka nākamgad enerģijas būs mazāk, tādēļ piedomā, kā neizsaimniekot sevi un kur ieguldīt vai uzkrāt lielo "piķi".

8 + 12 

Decembris ir piemērotākais laiks gada kopsavilkumam. Esi kopā ar sev mīļajiem cilvēkiem. Būs grūti visu iecerēto novest līdz uzvarošām beigām, bet piekritīsi, ka gada laikā izdarīts ir ļoti daudz. Lai nepaliktu bez līdzgājēju atbalsta – atrodi kompromisu. 

 

TAVS PERSONĀLAIS GADS

Numeroloģijas prognozēšanā tiek izmantotas dažādas metodes. Prognozi var sastādīt gan īsam laika periodam, gan ilgstošam. Tās var būt ilgtermiņa, vidēja ilguma un īslaicīgas metodes. Ilgtermiņa – attiecas uz dzīvi kopumā un sadala to vairākos svarīgos periodos. Vidēja ilguma – prognozes apmēram gadam, bet īslaicīgas dod iespēju koriģēt cilvēka dzīvi mēnesim, dienai.

Kristapa Baņķa numeroloģijas mācību un profesionālā datorprogramma „Pats sev numerologs” paredz sekojošu individuālā gada izskaitļojumu.

Kā izskaitļot individuālo – Personālo gadu

Individuālie gadi veido deviņu gadu grupas, kas secīgi mainās skaitļos no 1 līdz 9, pēc tam atkal sākas jauns cikls – 1 līdz 9.

Individuālā gada skaitli nosaka, saskaitot dzimšanas mēnesi, dzimšanas dienu un pašreizējo kalendāro gadu: dzimšanas mēnesis + dzimšanas diena + pašreizējais gads.

Cilvēkam ar dzimšanas datiem 16.08.1973. aprēķināsim individuālo gadu 2014. gadam:

16 (dzimšanas diena) + 8 (dzimšanas mēnesis) + 2015 (aktuālais kalendārais gads) = 16+8+8 (summa 2015) = 32 = 3+2 = 5

Tātad 2015. gads šim cilvēkam nes skaitļa 5. vibrācijas.

Tas arī ir iegūtais individuālais = Personālais gads.

Aprēķini savu gadu!

Pirmais gads deviņu gadu ciklā. Neatkarības un drosmes laiks. Šogad lielākā prasme ir nebaidīties pielietot visu, par ko esi sapņojis. Ko sēsi, to audzēsi nākamos deviņus gadus. Aktīvi izstrādā plānus, izvirzi idejas, paredzi pārmaiņas. Koncentrējies uz savām personīgajām idejām. Paļaujies tikai uz sevi un saviem spēkiem. Nāks jauni cilvēki, jaunas iepazīšanās. Esi nekaunīgs, tiešs un taisnīgs pret sevi. Iemācieties būt atvērts pret apkārtējo pasauli. Vajadzētu pilnveidot sevi. Vari mainīt imidžu. Gada krāsa – sarkanā.

Otrais gads deviņu gadu ciklā. Pacietīgas un nesteidzīgas virzīšanās gads.  Vajadzētu paanalizēt, vai pērngad padarītais ir tieši tas, ko vēlējies. Varbūt jālūdz kādam padoms, kaut kas jāatlaiž, kaut kur jāpiekāpjas. Resursu uzkrāšanas gads. Jākrāj informācija un jāuzkrāj materiālie līdzekļi. Neizpaud savus nodomus. Iespējams veiksmīgi mainīt dzīves vietu. Šim gadam raksturīga sadarbība un pacietība, kā arī partnerattiecību nostiprināšanās. Nepieciešama pacietība, tādēļ necenties paātrināt notikumus. Visam savs laiks.

Trešais gads deviņu gadu ciklā. Sevis apliecināšanas gads, kas būs patīkams ar sabiedrisko darbību, līksmi un jautrām izklaidēm. Ceļojumi. Esi optimists, mundrs, draudzējies. Radīsies iespējas izpaust savas radošās dotības. Reklamē sevi, darbu, biznesu, idejas. Strādā ar iedvesmu, liekot lietā iztēli. Piedomā pie tā, kā izskaties. Savu runas stilu vajadzētu noapaļot. Šogad iespējami mīlas trīsstūri, tādējādi ir iespējams enerģijas pārtēriņš. Sevis “savākšanai” noderēs izglītības ceļš. Balvā par tenkošanu novāksi iepuvušus augļus.

Ceturtais gads deviņu gadu ciklā. Stabilizācijas, iemaņu nostiprināšanas un sūra darba gads. Pašam vien būs jārealizē savas idejas. Lai būtu vieglāk, dzīvo pēc noteikumiem. Gūsti gandarījumu no darba. Vari iegādāties nekustamo īpašumu, slēgt laulības, dzemdēt bērnus. Baltiem diegiem šūtā laulība irs pa visām vīlēm. Palīdzi radiniekiem. Centies izlabot pagātnē pieļautās kļūdas, tas darīs drošāku Tavu nākotni. Labi izstrādāt ģimenes ciltskoku, atjaunot sen aizmirstas dzimtas tradīcijas. Sargies no enerģijas pārtēriņa, kas var novest pie paša vai kāda tuvinieka saslimšanas. Ja vari neceļot – nedari to.    

Piektais gads deviņu gadu ciklā. Pārmaiņu, izaugsmes un plašuma gads. Šogad Tavā dzīvē ienāks daudz jaunu cilvēku, ideju, apstākļu, ceļojumu, izpriecu. Var mainīt dzīvesvietu. Īstais laiks atbrīvoties no visa nederīgā, lai pavērtu ceļu jaunajam. Varbūt iekārosi pārāk daudz, kamdēļ pieņemsi nepārdomātus lēmumus, kurus vēlāk nāksies nožēlot. Esi daudzpusīgs personiskajā dzīvē un darbā. Seko pasaules notikumiem. Nešķied veltīgi savus spēkus. Ķeries pie jauna projekta, vairāk reklamē savu biznesu – izvairies no rutīnas. Iegremdējies  dzīves baudās, bet saglabā veselo saprātu.

Sestais gads deviņu gadu ciklā. Pirmajā plānā būs ģimenes lietas. Tas dos gandarījumu, mīlestību, jaunus draugus, sirds siltumu un gandarījumu. Var šķist, ka nekas nenotiek, kaut patiesībā dzīve mācīs iekšēju mieru un ievērot citu intereses. Iespējams, vajadzēs par kādu rūpēties. Šogad iegūsi patiesus draugus. Kāzu, bērna dzimšanas, ģimenes nodibināšanas, jaunu savienību gads. Atsvaidzini laulības dzīvi. Izdaiļo savu māju, apkārtni. Ja veltīsi kādam savu mīlestību vai simpātijas, drīz vien to pašu saņemsi pretī. Uzsāc deju nodarbības.

Septītais gads deviņu gadu ciklā. Gada vibrācijas ir zināšanas un gudrība. Pienācis laiks atpūsties no pasaulīgās kņadas un parūpēties par veselību, pavadot pēc iespējas vairāk laika mierīgā atmosfērā. Vientulība dos laiku pārdomām, zināšanu papildināšanai. Būsi atvērts dzīves mistērijām. Tava rīcība ne visiem būs saprotama, tā var pat izpelnīties kritiku. Nepieciešams sevi pilnveidot un padomāt par savu mērķi un vietu dzīvē. Nav vēlams paplašināt biznesu. Svētceļojums. SPA kūres. Joga un meditācijas. Mācies, tas nesīs augļus nākotnē. Labs laiks pabeigt juridiskās lietas.

Astotais gads deviņu gadu ciklā. Ražas un nopelnu laiks. Tiecies pēc sasniegumiem, Fortūna Tev ir labvēlīga. Nepieciešama godkāre un laba intuīcija. Lielu ieņēmumu un lielu izdevumu gads. Nauda jāiegulda, lai to vairotu. Raizes par naudu var radīt stresu, kas attālinās no kārotajiem mērķiem. Pacīnies par savām idejām, projektiem un sapņiem. Meklē kompanjonus, aizsāc savu biznesu. Nepalaid garām jaunas iespējas.  Ieguldi naudu savā imidžā. Esi praktisks, neļaujies emocijām un sentimentam. Nekritizē un nenoniecini sevi. Rūpējies par veselību.

Devītais gads deviņu gadu ciklā. Nobeigumu un garīguma gads. Jāplūc augļi un jānosaka virzieni jaunajam ciklam, kas aizsāksies nākamgad. Tagad Tu ieraudzīsi savu pūliņu augļus. Aizsāc tikai tos darbus, kurus pagūsi šogad pabeigt. Atmet visu veco un nederīgo. Neuzspied citiem savu viedokli, citādi zaudēsi naudu vai draugus. Visa mērs ir mērenība. Žēlsirdība un nesavtīga kalpošana cilvēkiem tiks atalgota. Nedzenies pēc personiskā labuma. Nerentablus biznesus vajag slēgt. Atdod parādus, neņem kredītus. Katra dzīves situācija būs kā mācību stunda un cilvēki kā Skolotāji. Ziedo. Ļaujies sapņu plūdumam.... 

Lai visi labie darbi izdodas!

Gada izvērstas prognozeswww.superhoroskopi.lv

Mēness/Saules kalendāra un numeroloģisko Personālo dienu apvienojums:

KB Mēness plānotājāwww.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/tavs_meness_kalendars/

ASTRO VIP www.astrovip.lv

NUMOSKOPS – prognozes katrai dienai: www.numerologi.lv

Prognozes 2015. gadam atrodamas SUPERHOROSKOPI.LV
Iegādājies - izproti - apsteidz laiku!