Latvijai - grūtdienītes horoskops

Raugies uz Latviju un tās likteni kā gribi – numeroloģiski vai astroloģiski – tik un tā vieglas dienas nav gaidāmas. Jau valstiskuma pirmsākumu likteņrakstā – proklamēšanas un valstiskuma atjaunošanas brīžos nepārdomāti ielikti daudzi disharmoniski, pat traģiski notikumi. Latviešu tautai, protams, ir senāka vēsture, par kuru var runāt simbolu valodā, bet valsts pirmsākumiem ir konkrēti atskaites punkti.

Astotnieka izaicinājums

Numeroloģijas priekšrocība, kur varbūtībā var paklupt astroloģija, ir iztikšana bez konkrēta pulksteņa laika. Numeroloģijā līdzīgi kā ar cilvēka vārdu un uzvārdu var analizēt valsts nosaukumu, zinot, ka katram burtam atbilst notiekta skaitļa vibrācija. Šim nolūkam izmantoju latviešu alfabētu, sadalot vārdu skaitļos un tos summējot līdz viencipara skaitlim.

Latvija (pa burtiem – 9114461 = 26/8) un Latvijas Republika (91144618 776239471 = 80/8) vienādi iznāk "8". Interesanti, ka grozi kā gribi - Latvija vai Latvijas Republika, bet no „8", kas ir sarežģītu uzdevumu skaitlis, – vaļā netikt...

"8" dēvē par riska veiksmes skaitli, par karmisko pārraugu, par cēloņu un seku likumu atspoguļotāju. Astotniekiem vienmēr jātur garīgums un materiālisms līdzsvarā. Izvirzīti tādi augsti uzdevumi, kas grūti pildāmi un dziļi paliekošām sekām. Zem tāda nosaukuma – skaitļa dzīvojam. Kā dzīvojam? To parāda valsts dzimšanas datumi.

Izmantojot numerologi.lv K. Baņķa autorprogrammu "Pats sev numerologs" kā valsts analīzes metodi izmantoju to pašu principu, ko uzņēmumiem un privātpersonām: sintezēju valstiskās proklamēšanas datumu ar „vārdu, uzvārdu" - Latvijas Republika.

Saskaitot ciparu pie cipara Latvijai tik zīmīgo datumu 18.11.1918, iegūstam skaitli 30/3. Trijnieks numeroloģijā simbolizē vieglumu, bezrūpību, starpniecību, mutes bajārismu.

Manuprāt, šāda skaitļa vibrācija kopā ar Latvisko astotnieku ir sekmīga, jo vispār ļauj iznest astotnieka krīzes, nedienas un pēc visām nebūšanām vēl palikt optimistiem... Trījnieka un astotnieka sintēzē arī rodamas latviskā čīkstēšana, jo astotnieka grūtības trijniekam vienmēr vajag „apdzejot". Proti, vienalga kā latvietim iet – labi vai slikti – būs iemesls par to pavēstīt tālu plašajā pasaulē. Numeroloģija rāda, ka latvietim ar sevis reklamēšanu nevajadzētu būt problēmām, tāpat kā būt par starpnieku lielvarām, vienīgā bēda – pārlieku koncentrēšanās uz savām iekšējām problēmām, par ko liecina ārkārtīgi izteikts egoistisko un pāstaisno vieninieku skaits proklamēšanas datumā. Vēl kāda būtiska iezīme, kas apstiprina „3" spēku – latvieši nekad nav tik daudz klejojuši pa pasauli kā pēc valstiskuma proklamēšanas – izsūtījumi, trimda, Īrija...

Vēl interesantāk, ka vārds „latvietis" un „latvieši" arī simbolizē „3" no burtu-skaitļu summētā „39", īsumā raksturojama vieda, runīga, bet bezrūpīga, dziedāt, dejot griboša nācija - par spīti visam.

Faktiski, vismaz pagaidām Latvju valsts un nācija ir smagsvars, ko latvju tautai grūti nest – par smagu vieglumu kārojošiem latviešiem. Un zīmīgi, ka neskatoties uz latviskā astotnieka sūrmi tauta tik un tā joprojām naivi tic laime stāstiem, tā vietā, lai rūpīgāk strādātu tieši likteņa skaitļa – „8" – virzienā. Tātad jāmācās prasmīgi pārdot latviskās garīgās senču bagātības kosmopolītiskai pasaulei, nevis otrādi.

Numeroloģiskais kods: Latvijas Republika 18.11.1918.

 

Tāda izskatās Latvija numeroloģijas programmā izmantotā simboliskā Sprīdīša laimes meklētāja - tēlā.

- Dzīves Ceļa skaitlis – 3 – simbolizē galveno virzienu un mācību: panākt vieglumu, mācīties, aktīvi stāstīt par sevi pasaulei, būt par starpnieku.

- Dvēseles skaitlis – 11 – atspoguļo svarīgākās vajadzības: garīgums, zinātniskums, pakļāvība, iecietība, kompromisa meklējumi, augstākā attīstības līmenī kļūst par paraugu citām valstīm.

- Personības skaitlis – 6 – rāda kā Latviju tver apkārtējā pasaule: pakļāvīga, svarīga vienotība un nozīmīga ģimenes loma, mākslinieciski apdāvināta, sociāli norūpējusies (ko ēdīs, kā dzīvos), rūpīga un kārtīga, mīl visu skaisto.

- Likteņa skaitlis – 8 – parāda, kas nāk līdzi no sentēviem, un uz ko grūtā brīdī balstīties: paražās sakņota garīgā harmonija – zintniecība; darbs, kas dod gandarījumu; līdzsvars starp izglītību, garīgumu un finansēm.

- Alķīmijas jeb Spēka skaitlis (gulbītis) – 11 – rāda, kāda skaitļa vibrācijas ir spēka avots, kur smelt enerģiju: zinātne, izglītība, ticība – viss augstais un cēlais.

Numeroloģiskais kods: 04.05.1990.

Numeroloģiskais kods: 21.08.1991.

Zīmīgi, ka līdzīgi kā astroloģijā arī numeroloģija uzrāda valsts jaudīgākas iezīmes tieši neatkarības atjaunošanas laika „novilkumos". 4. maijs kā izejas datums nes Latvijai vairāk līderības, patstāvības un uzdrīkstēšanos, savukārt 21. augusta numeroloģiskā matrica rāda lielāku darba sparu, sistēmas un kārtības izpratni, noteiktību un spēju redzēt tālāk par savu degungalu. Tomēr šo datumu izpēte ir tikai palīgs valstiskuma attīstības izpratnē, jo par likumīgu un faktisku valstiskuma pirmsākumu un pamatu esam atzinuši tieši 1918. gada 18. novembri. Tur arī slēpjas visa sāls- valstiskuma būšanas un nebūšanas...

Astroloģiskā valsts izcelsme

Astroloģijā par pamatu ņemams Latvijas valsts proklamēšanas horoskops – 1918. gada 18. novembris. Lai arī Latvija tika atjaunota ar 1990. gada 4. maija deklarāciju un 1991. gada 21. augusta faktisko neatkarības pasludināšanu, tie ir tikai kā kārtainas tortes virsējie slāņi proklamēšanas datumam. 1922. gada Satversmes pārņemšana vien liecina par valsts konstitucionālo pēctecību, kā arī tieši 18. novembris ir vispāratzīti valsts svētki un tas nav mazsvarīgi.

Analizējot dažādas situācijas, kā astrologs ņemu vērā visu trīs datumus. Piemēram, Vairas Vīķes-Freibergas horoskops ir saderīgāks ar 18.11.1918., savukārt Valdis Zatlers ir neatkarības atjaunošanas horoskopa „produkts", tādēļ viņam būtu ieteicams vairāk izmantot tur „iekodēto" veiksmes stāstu.

Salīdzinot visus trīs horoskopus, jāatzīst, ka tie atspoguļo laiku un vēsturisko notikumu secību. Katrā ziņā, lai apzināti trāpītu ar laika izvēli uz tik sarežģītiem datumiem – būtu krietni jāpapūlas. Tā 18. novembra horoskopā, astrologu valodā runājot, lielais krusts ir sarežģīta un nedienas sološa kombinācija. Astrologiem nebija grūti paredzēt, ka tieši uz plaši svinēto valsts deviņdesmitgadi prieku iemesls būs vismazākais, jo 90 gadi līdzinās 90 leņķiskajiem grādiem, kas ir disharmoniju un krīzi vēstoši... Jāatceras, ka 90 gadi aprit arī daudzām Eiropas valstīs, jo 1918. gadā taču bija neskaitāmu valstiņu birums, mūsu kaimiņus igauņus un leišus ieskaitot. Kādēļ Latviju krīze skāra visspēcīgāk? Tādēļ, ka latvieši „mācēja ielikt" valsts stūrakmeni vissarežģītākajā datumā un laikā. Latvija ir kā sāpju bērns, tautā pieminētā grūtdienīte, kas nav viegli nākusi pasaulē, kam dzīves sūrmes ticis vairāk kā laimītes.

Zvaigžņu scenārijs

18.11.1918. horoskopa analīzē izkristalizējas būtiskas attīstības pamatproblēmas.

Skorpions astroloģijā ir ekstremāla zīme, vissarežģītākā enerģētiskajā un likteņa ziņā.

Tas liek strādāt ekstremālā režīmā un no vienas problēmas risināšanas tūlīt pārlēkt uzreiz pie nākamās.

Pārāk liels spriedzes pārsvars pār mieru un harmoniju.

Svešu resursu izmantošana - valsts balstās uz svešas naudas – iepretīm savu resursu vieglprātīgai izpārdošanai.

Problemātisks imidžu ("bēdīgi" slaveni).

Ētiskas dabas problēmas, kur klupieni ir tieši naudas pelnīšanā, kas latviešaprāt, var notikt jebkādiem līdzekļiem.

Manipulēšana ar nacionālo jautājumu.

Tiesiskuma neizpratne.

Valstisku pamatu „nomuļāšana", trūkstot stratēģiskam plānam, sistēmai.

Jaunaviskā tauta

Svarīgāk par valstiskumu ir pati tauta, kuras iezīmes faktiski arī nosaka valstiskuma pirmsākumus un nākotnes perspektīvas. Šobrīd esam nācija bērnu autiņos, bet lieliska tauta ar grūtībām piepildītu priekšvēsturi.

Latviešu tautas arhetipam atbilst Jaunavas zīmes īpašības.

1. Latvietis ir strādīgs, sīkstas dabas, ar milzīgu spēju izdzīvot. Darbs ir ļoti svarīgs un dzīves pamats. Darba ražīgums, kā rāda aptaujas ir mazs, bet galvenais ir rosīties.

2. Latvietis ir ar apbrīnojumu dzīvesziņu, ultra garīgu skatījumu - Rainis, Zenta Mauriņa, Imants Ziedonis.

Latvietis dzīvo 2 „grāvjos": darbs līdz spēku pagurumam vai tāda naiva dancošana par spīti visam. „Kaut pastalās, bet brīvi!" Beigās - pastalās esam, bet ne brīvi. Mērķus jāuzstāda pozitīvākus, latvieti!

Paradokss, vislabākie Dziesmu un deju svētki ir tieši tad, kad latvietim ir pilnīga pārlaimība (Atmoda) vai galīgā dimbā (šobrīd). Noturēties pa vidu - ir latvju tautas šķietami nesasniedzamā gudrība.

3. Latvietis ir labsirdīgs pesimists.

4. Latvietim trūkst stratēģiskas domāšanas, latvietis allaž apmaldās trīs priedēs. Bet toties tās pašas priedes pazīst kā neviens cits.

5. Jaunavas karma ir KALPOT praktiskā līmenī. No savas ādas neizleksi, jāiemācās ar to vienkārši sadzīvot.

6. Latvieša Jaunavas iezīmēm pretējā zīme ir Zivis - ticības, pieļāvības un mīlestības zīme. Latvietis cenšas, bet nekas nesanāk. Simboliski latvju likteņupe ir Daugava (ūdens-upe, liktenis-Zivis), kuru tā arī neprot praktiski (Jaunava) izmantot. Tā tek ierasto ritējumu cauri galvaspilsētai, apdzīvota, bet nekādi citādi neizmantota (palūkojieties kā tas notiek citviet), turklāt „liktenis" dienvidu utt. tilti nāk ar tādām grūtībām...

7. Latvietim patīk iet pirtī, jo tur mazgājas (Jaunava) un gars (Zivis) lidinās. Praktisks labums gan miesai, gan garam.

8. Latvietis praktiskais. Latvietis pat grūtos laikos nemirst badā, jo vismaz katram otrajam ir lauku radi ar pašu audzētiem kartupeļiem, āboliem utt.

9. Pēc smagas darba nedēļas latvietis dodas rušināt puķu dobes, talkā vai sakopt tēva mājas. Darbs taisa darbu. Latvietim patīk Normunda Rutuļa dziedājums: darbs un darbarīks...

10. Latvju zemnieks katru gadu sēj un vienmēr netic, ka kādam tas viss būs vajadzīgs. Bet citādi jau nevar.

11. Latvietis ir kā jaunsaimnieks, kas līdumu taisa meža vietā - no sākta gala...

Latvietis liek ielāpu uz ielāpa (redzams uz ceļiem), jo veco jau nevar izmest, tas jāliek lietā. Latvietis tālāk par savu caurumu kabatā redz vienīgi skabargu svešā acī.

12. Latvietim nevajag ņemt kredītu - viņš nekad to līdz galam nav atdevis - ne pirmskara LV, ne tagad. Tās ir tikai mocības un „nervu bendēšana"...

13. Latviešu zīmols - dabiskais + čaklums + sīkumi. Latvietis ir amatnieks, kam visam ar roku jānoglauda. No latvieša rūpnieks tāds pats kā no lāča baletdejotājs.

14. Latvietim vajag vīziju, jo bez vīzijas latvietis ir tikai prasmīgs atražotājs.

15. Jaunavas zīmei atbilst mediķu un skolotāju profesijas. Kad elite sāk ķerties pie šiem pacietīgajiem - visgrūtākie laiki ir klāt!

16. Latvietis ir sabiedriski savrups, tomēr vienmēr taisa lielu saimes galdu. Latvietis droši jūtas starp savējiem. Citas tautības - izsmej.

17. Latvietim patīk ēst. Latvju viens no lielākajiem saimniekiem G. Ķirsons ir radījis „ēšanas templi" - Lido. Kas tās par viesībām bez ēšanas, teic latvietis. Nacionāla īpatnība - priekšrocība.

18. Jaunavas zīmes sfēras: ēdināšana (Lido), dabiskie uzturlīdzekļi (Tereško tējas, balzams - zālīšu uzlējums), kosmētika (Madara), pirtis, lauksaimniecība un

19. Nosauciet man, lūdzu, kādu ļoti sekmīgu latvieti (vismaz trešajā paaudzē) uzņēmēju? Bez Ķirsona...

20. Glītā rindiņā saliktas šprotes - vienīgais, ko jēdzīgu (atpazīstamu preci) no jūras izzvejojis čaklais latvietis, pie dabas bagātības dzīvojot.. Bāli...

21. Māņticīgais Sapņotājs. Latvietis tic pasaciņām - Laimes mātei, Antiņam, Zelta Zirgam, putras kalniem. Latvieša māņticība atšifrējama ar tautisko atrašanos tuvu dabai, vēlmi iemācīt bērnam, kas labs, kas slikts (velns). Latviešiem ir spējas stāstīt pasakas ar praktisku nozīmi. Latvietis netic māņiem, latvietis tic dabas spēkam un tā ietekmei. Par māniem tos nosaukuši tie, kas tālu no dabas...

22. Latvietis ir laika vērotājs. Globālas kataklizmas nojaukušas latvieša dabisko ritmu.

Latviešu nelaime ir tā, ka „atrauti" no dabas, izzudušas gadskārtas.

Latvietis izsenis ir vadījies pēc Mēness. Latvietis ir Mēness cilvēks - pasīvs, pakļāvīgs, bet ar savu ritmu. Laicīgajā ekonomiskajā pasaulē latvietis nav modē, jo dabiskums izzūd.

23. Latviešiem ir zintnieki un dziednieki, nevis gaišreģi. Latvietis tic spēju praktiskam pielietojumam - zāļu tējiņām, zālītēm, āderēm, slimības ārstēšanai un Mēness ietekmei. Ar to arī garīgums beidzas.

24. Latvietis sapņo (ZIVIS) par eksportu, bet vienīgais, ko izdomā eksportēt - ir sevi.

25. „Laimes Lāci - Saimnieku - vajag!" Vēsturiskās patiesības ietekmējuša mentalitāti un latvietis turas savrupi no varas - ar distanci - viņi tur augšā, citi... Vainīgajam ir jābūt! Latvietis nemeklē ienaidnieku, latvietim vajag vainīgo dēļ šūpulī ieliktās vēlmes kritizēt un distancēties no izkalpinātājiem kungiem.

Latvietim vislabākie bijuši Zviedru laiki - nodibināja pirmo universitāti, sadeva pirmos lielos kredītus...

Latvietim vajag saimnieku.

Kā sauc – tā atsaucas

Šajā apskatā uz valstīm paskatījos no Latvijas („8" un „3") interešu skatupunkta, analizējot konkrētās valsts nosaukumu pēc latviešu alfabēta.
Kā senā parunā: kā sauksim – tā mums atsauksies.

Īrija - 23/5.

Piecinieks simbolizē laimes meklētāja tēlu. Skaidrs, ka pie turības caur piecinieku netikt, jo pārāk nenoturīga savienība ilgtermiņā. Pēc valstiskuma kvalitātēm (24.04.1916 – 27/9) Latvijai ar Īriju ir radniecīga sadarbība.

Igaunija – 22/4.
Valsts, kas atšķirībā no latviskā liderīgā un nenoteiktā „3" pozīcijām, prot strādāt un izvirzīt stratēģiskus mērķus, sakārtot sistēmas un soli pa solim mērķtiecīgi virzīties tālāk. Tā kā Igaunijas dzimšanas diena (24.02.1918. = 27/9) nes „9" vibrāciju – gudrāka par Latviju un vieglāku likteni. Latvijai der pamācīties no ziemeļu kaimiņa, tiesa, igauņi jebkurā saskarsmē mācīsies vairāk un pretī maz ko dos.

Lietuva – 28/1.
Ja igauņi strādā priekš sevis un ir skopi, apdomīgi, latvieši – komunikabli vidutāji ar tieksmi šķērdēties, lietuvieši ir līderi sev pieņemto ideju caursišanā. Spēcīga un paštaisna valsts. Valsts (16.02.1918. = 28/1) arī nes jaudīgā un spējīgā „1" simbolu. Latvijai ieteicams gudri izmantot Lietuvas ideju resursus un mērķtiecību. Jautājumos, kas skar finanses, iespējami spēcīgi konflikti.

Krievija - 40/4.

Patiesībā ļoti noderīga valsts Latvijai, kaut attiecības vienmēr būs nepastāvīgas, mainīgas, rūgtuma, pagātnes rēgu un greizsirdības pilnas. Latvija šķiet gudrāka par Krieviju esam - tur tā lielākā bēda. Faktiski Krievija ir kā aiz trejdeviņām atslēgām, ko latvietim uzlauzt par sarežģītu - ātri apnīk. Sekmīga finanšu un biznesa savienība. Par idejām un „ģimeni" labāk nerunāt.

Vācija - 21/3.

Laba saderība, ja saprot, ka viens otru mānīs un „uzmetīs" pie pirmās izdevības. Latvija šo valsti var izmantot kā lobiju globālajā pasaulē, jo atšķirībā no citām lielvarām Vācijai Latvijā nav lielu savtīgu interešu. Sekmīga tirdzniecība, zinātniska sadarbība.

Amerikas Savienotās valstis – 115/7 ; Amerika - 29/11/2.

Sarežģītas attiecības, kas formāli šķiet pat veiksmīgas. Faktiski ASV vienmēr būs soli priekšā Latvijai, atvēlot tai līdzskrējēja lomu situācijās, kad atteikties no tā nemaz nevar... ASV neatkarības diena (04.07.1776. =32/5) raisa "3" Latvijai pozitīvas emocijas un ir vēl viena laimes meklētāju zeme līdzās Īrijas. Spēks ir jaunās tehnoloģijās un intelekta importa-eksportā.

Zviedrija – 44/8.

Valsts ar spēcīgu ietekmi uz Latvijas likteni cauri gadsimtiem. Zviedrijas nosaukumā esošajā ciparu virknējumu summā – 44 ielikts liels finanšu un organizētības spēks – tieši tas, ko redzējām treknajos gados. Savukārt „8" mīl krīzes – kas arī nav nekāds jaunums. Būsim saistīti cauri gadsimtiem.

Lielbritānija – 60/6. Anglija - 25/7.

Tāda nekāda pozīcija pret Latviju, bet spēlē arī „tumšā zirdziņa" lomu. Veiksmīga sadarbība mākslas un sociālos jautājumos.

Ķīna - 17/8.

Lielvara, kas izdevīga dēļ vienotās „8" vibrācijas. Ķīnas mūris latvietim ir tīrā „špicka". Sekmīga tranzītvalsts Ķīnas ietekmei garantētu lielus panākumus nākotnē.

Eiropas Savienība – 74/11.

Vajadzīgs valstu grupējums Latvijai. Latvijai vispār ir svarīgi biedroties un grupēties – tādējādi „atšķaidot" savu karmisko slogu „8". Piekrītu skeptiķiem, ka būtībā Latvija drīzāk jauc nekā saliedē jebkuru veidojumu, kurā iesaistās. ES mēs esam kā brīvprātīgi piespiedu „zobu sāpes".

Aprēķiniem izmantots numerologi.lv burtotājs: http://numerologi.lv/skaitli_biznesa/burtotajs/

IZZIŅAI

Izraksts no Tautas padomes svinīgās sēdes protokola par Latvijas valsts pasludināšanu, ko jebkurš interesents var atrast interneta lapā www.historia.lv, liecina, ka 1918. gada 18. novembrī Rīgā Tautas padomes priekšsēdētāja biedrs zvērināts advokāts Gustavs Zemgals ap plkst. 16.30 atklāj Tautas padomes sēdi. Pēc protokola nolasīšanas, kuru saņem ar skaļiem aplausiem, priekšsēdētājs G. Zemgals paziņo, ka, pamatojoties uz notikušo vienošanās faktu, tagad uz Latvijas Tautas padomi pārgājusi suverēnā vara. Varam teikt, ka Latvijas valsts proklamēta 1918. gada 18. novembrī plkst. 16.35.

Astrologu aprindās pastāv arī citas versijas, tajā skaitā diskusijas par pēckara perioda svārstīgo laiku salīdzinājumā ar GMT.

Raksts tapis sadarbībā ar "Citāda Pasaule".