Iepazīs skaitļus latviešu tradīcijās

Latvijas Numerologu biedrība sadarbībā ar www.numerologi.lv 12. janvārī plkst. 18:00 aicina uz profesores Janīnas Kursītes lekciju "Skaitļu sakralitāte latviešu tradīcijās".

Tematiskās sarunās ar vizuālo materiālu demonstrējumu tiks apspriesti profānie un sakrālie skaitļi, skaitļu kods un krāsu kods tradicionālajā kultūrā, kā arī pētīti skaitļi un ornamenti tradicionālajā kultūra un folklorā, arheoloģisko izrakumu liecībās, rotaslietās un amuletos. 

Janīna Kursīte norāda, ka tiks demonstrēt attēli no ekspedīcijām un izpētes braucieniem pa Latvijas novadiem, Kuršu kāpu, Sibīriju, Baltkrieviju, Ukrainu, Poliju, Zviedriju, Kanādu, ASV u.c. „Pārsvarā skaidrojumi būs attiecināmi uz latviešu, kā arī plašāk uz baltu kultūru, dažviet ar atskatu uz kopējiem indoeiropiešu priekšstatiem par skaitļu sakrālo nozīmi,” stāsta Janīna Kursīte.  

Latvijas Numerologu biedrības vadītājs Kristaps Baņķis: „Biedrības pastāvēšanas pusotru gadu laikā novadīti jau desmit numeroloģijas profesionāļu izglītojoši semināri par dažādām ar numeroloģiju saistītām tēmām. Profesores Janīnas Kursītes lekcija ne tikai numerologiem, bet arī, teiksim, latvisko dzīvesziņu pazinējiem varētu viest lielākus skaidrību par dainās, rakstos un ornamentos iekodēto skaitļu latvisko izpratni. Skaitļos pastāv kaut kas mistisks. Varbūt rodams arī kas latvisks...”

Seminārs norisināsies Stabu ielā 58 - 3. stāvā Jauno psiholoģiju centra telpās. 

Numeroloģija ir sena mācība par skaitļiem un to jēgu. Par numeroloģijas pamatlicēju uzskata joniešu zinātnieku Pitagoru. Mūsdienās numeroloģiju izmanto, lai ar skaitļu palīdzību noteiktu cilvēka raksturu, motivāciju un dzīves mērķus.

Biedrība „Latvijas Numerologu biedrība” dibināta 2010. gada 21. jūlijā un tās galvenais mērķis ir apvienot Latvijas numerologus un veicināt sabiedrības informētību par numeroloģijas sniegtajām iespējām katra cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Šobrīd biedrība darbojas 22 Latvijas labākie numerologi.

 

Maksa Ls 10, LNBiedrības biedriem 50% atlaide.

Norisināsies Stabu ielā 58 - 3. stāvā Jauno psiholoģiju centra telpās.
Pieteikties semināram variet rakstot uz [email protected]