PREZIDENTU VĒREJUMS

Mazliet pavērtējot prezidentūru kārtas skaitļus un to numeroloģisko nozīmi, var secināt par konkrētu prezidentu lomu.
Kārlis Ulmanis kā pašieceltais (diskutējami) prezidents – 4. – darbaholiķis, Latviskās tautsaimniecības “krustēvs”, organizators, reformētājs, pamatu pamats, nacionāls. Četri vienmēr atsaucas astotniekā - Latvijā.

5. - Guntis Ulmanis. Veiksmes stāsts – no nekā – par kaut ko. Jaunatklājējs – sfēras apgūšana, paplašināšana. Kā vienmēr, kur 5. - sports (darbība hokeja federācijā) un bizness, un politika iet roku rokā. Meklējumi. Pārmaiņas. Pielāgošanās. Izmanīgs vidutājs.

 

 

6. - Vaira Vīķe Freiberga – psiholoģe, Saules dainu kamolā tinēja, Dziesmu svētku patronese, līdzsvara un harmonijas meklējumi; estētika (matu sakārtojums, brošas, kleitas) un forma ir svarīgāka par saturu; miers baro – nemiers posta. Par savējiem! Patmīlība.
Pati VVF – Dzīves ceļš “6”, ar acīm rezamām līderes vēlmēm Dvēseles skaitlī (galvā).  

 

7. - Valdis Zatlers – neizprotamais; likteņlēmējs (ārsts, apžēlotājs, Likteņdārza patrons); sarezģītu struktūru atpiņķerētājs (Ģīļa komisija, oligarhomānija); likummainītājs; centieni būt erudītajam. Septītniekam vienmēr raksturīga vēlme moralizēt. Izpratne. Savrupība. Neizprotama rīcība. Alkas pēc nesasniedzamā ideāla. Prezidentūrā nozīmē “virtuves politikas” atbalstītāju. /Vēsturiskam piemēram. ASV 7. prezidents E. Džeksons  dzīvē duelējies, kļuvsi par tiesnesi, aizsācis Demokrātu partijas izveidi/.
Valda Zatlera Dzīves ceļš – 9 – darbojas saskaņā ar skaitļa “7” uzdevumiem.


8 - Andris Bērziņš – taut-saimnieks; veiksmīgais – prasme būt sev īstajā laikā un vietā; finansists. Sagaidāmas prezidentūras varas jaunas izpausmes. 8. parādās sarežģītā laikā, kad jārisina karmiski uzdevumi, ar iespēju mainīt likteņa ratu, pateicoties savu priekšgājēju (Skaitļu) pūlēm. Tiek atalgota “4” - K. Ulmaņa - laikā iesētā sēkla, atkarībā vai tā bija (ne)auglīga. Jāvar vairāk kā ierasts. Vienotājs uz ekonomiskās bāzes. Latviskais, jo atspoguļo Latvijas sarežģītā likteņa skaitli – 8. Iespējasm spējš kritums.
Skaitļa negatīvās (potenciālās) īpašības: cietsirdība, augstprātība, pārākuma sajūta, egoisms, manipulēšana, nepacietība, skopums, pašslavināšana, varaskāre, patmīlība, pārgalvība, izvirtība.

Kur 8. , tur aktīva saimnieciskā darbība /ASV vēsturē 8. prezidents zaudēja popularitāti, jo neļāva valdībai iejaukties saimnieciskajā krīzē; 17./8. prezidents nopirka Aļasku; 26./8. T. Rūzvelts: "Darbs ir nezināmi zināmais, kas nevienam nav redzams."; 35./8. - Dž.F. Kenedijs: „nejautā, ko jūsu valsts var izdarīt jūsu labā, bet ko jūs varat izdarīt savas valsts labā”; 44./8. - B. Obama – stājas amatā finanšu krīzes un bezdarba periodā./ 


9. - ? - pirmā versija: gaidāms īstens un vieds vadītājs; 2. versija: “plānā galdiņa urbējs”, akadēmiķis – atrauts no realitātes; trešā versija: autoritārisms.
Skaitļa pozitīvās īpašības: radošums, labsirdība, gudrība, pašcieņa, atklātums, godīgums, iecietība, sapratne, pacietība.

 

Latviskais darba “gēns” - 4

Interesanti, ka Latvijai - “8.” - tīkams kā labs darbinieks ir “4”. Papētot pēdējo 5 prezidentu numeroloģisko kodu, acīs durās tieši tas pats “4” - darbaholiķu, smaga ceļa gājēja, organizatora un praktiķa “gēns”.


Kārlim Ulmanim, Guntim Ulmanim un Valdim Zatleram Dvēseles skaitlis ir – 4.

Vēl zīmīgāk, ka Valdis Zatlers dzimis 22./4. – Guntis Ulmanis – 13./4., bet Kārlis Ulmanis – 4. datumā.
Andrim Bērziņam Dzīves ceļa skaitlis ir 22/4.
Vairai Vīķei-Freibergai Pagātnes skaitlis, ko atvasina no Dzīves ceļa skaitļa arī ir 22/4.
N.B. Ulmaņa numeroloģiskajās psihomatricās var redzēt skaudru “5.” iztrūkumu, kas nozīmē elastības trūkumu, nespēju “iegrozīties”, kā arī iekšējās pasaules nestabilitāti-citādu, cenšoties kompensēt ar apkārtējās pasaules sakārtošanu. Tomēr Dzīves ceļa “9” viedums rod šim iekšējam kompleksam sociāli sabiedrisku pielietojumu.

VALSTS PREZIDENTU ZVAIGŽNOJUMS

5 ***** sistēmā

Guntis Ulmanis
1/personība kā valstvīrs – 3+

2/ samērojums ar Valsts horoskopu, tābrīža situācijas nosacītību - izvēli, personības potenciālu – 4

3/ potenciāla realizācija – 5-
(daži pēcprezidentūras lēmumi "iešķieba" mīnusus)

Vaira Vīķe-Freiberga

1/personība kā valstvīrs – 4+

2/ samērojums ar Valsts horoskopu, tābrīža situācijas nosacītību - izvēli, personības potenciālu – 4 +
(trimda liedz dziļāku saķnojumu valsts sistēmā; dublē vairākus valsts horoskopa smaguma centrus)

3/ potenciāla realizācija – 4
(potenciāls bija lielāks nekā iespējas un izpausmes, turklāt ekonomiski mierīgākajā periodā; pamaz unikālu pienesumu. Ka svēlāk mainītu politiskās kultūras vidi)

Valdis Zatlers

1/personība kā valstvīrs – 3

2/ samērojums ar Valsts horoskopu, tābrīža situācijas nosacītību - izvēli, personības potenciālu – 3+ (labāka saderība ar jaunlaiku horoskopu; nav spēcīgas samērojamības ar 18.11.1918)

3/ potenciāla realizācija – 4

Andris Bērziņš

1/personība kā valstvīrs – 3

2/ samērojums ar Valsts horoskopu, tābrīža situācijas nosacītību - izvēli, personības potenciālu – 3+