Katrs pats sev numerologs

Pasaule ir daudzkrāsaina. Tikpat dažāda kā pasaule ir arī cilvēki. Taču pat starp pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem ir kaut kas vienojošs. Ikviens kādā dzīves posmā uzdod sev jautājumus: "Kas es esmu starp citiem?", "Kā citi skatās uz mani?", "Kā es skatos uz citiem?" Daži uzdrošinās uzdod arī svarīgākos identitātes jautājumus: "Kas es esmu?", "Kāda ir mana unikālā lomā šajā pasaulē?" , "Kurp es (ar darbiem, domām) eju?" Atbilžu meklēšanai ir pieejami dažādi ceļi.

Numeroloģijai ir senas saknes. Tā ir vesela zināšanu sistēma, kas pēta un skaidro skaitļu ietekmi un nozīmi cilvēka dzīvē. Jau Pitagors uzskatījis, ka pasaulē „visas lietas var izteikt ar skaitļiem". Katrs cipars un katrs skaitlis ir caurvīts ar unikālo enerģētisko vibrāciju.Numerologi.lv piedāvā izzināt sevi ar numeroloģijas palīdzību.

Jaunizveidotajā interneta vietnē regulāri publicēsim pētnieciskus rakstus, informēsim par Latvijas numerologu aktivitātēm, organizēsim apmācības semināŗus. Tevi uzrunās Latvijā zināmākie numerologi. Numerologi.lv paspārnē domubiedrus varēs atrast ikviens interesents par skaitļiem.

Mācies pats, izzini sevi un atklāj citus!

Uzskati par to, kāda ir skaitļu nozīme un kā tos pareizi sarindot, laika gaitā ir mainījušies. Apgūstot numeroloģiju un izlasot šai zinātnei veltītas grāmatas, secināju, ka vienotas un praksē izmantojamas zināšanas vienuviet nav pieejamas. Dažkārt pat radās sajūta, ka tieku vests pa viltus takām. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ ķēros pie numeroloģijas materiāla ērtas pašmācības izveides. Manuprāt, izveidotajā numeroloģijas programmā "Pats sev numerologs", ko varat gan notestēt, gan iegādāties, izdevies apvienot senākās numeroloģijas prakses un mūsdienīgu tehnikas pielietojumu, nezaudējot sākotnējos mācības uzstādījumus.

Manuprāt, numeroloģija ir ģeniāla savā vienkāršībā, līdzīgi kā 1+1=2! Tā ir kā Ābece, viegli apgūstama, bet gadsimtu gaitā veiksmīgi "nobāzta pažobelē". Šajā racionālisma un atklātības laikmetā numeroloģija piedzīvo savu ciklisko renesansi jaunā kvalitātē. Līdz ar tehnoloģiju uzplaukumu, skaitļi, kā svarīgi elementi, ikdienā ir mums visapkārt - automašīnas numurā, bankas kontā, dzīvokļa numurā... Atliek vienīgi veikt aprēķinus! Arī par to programmā stāstīts sīkāk, tomēr numeroloģijas mācību ciklu vēlējos sākt ar pašu būtiskāko - dot iespēju cilvēkam soli pa solim, iedziļinoties ciparu un skaitļu pasaulē, izprast pašam sevi. Manuprāt, vērtīgākais programmas ieguvums ir tieši sistematizēta mācību daļa "Numo ABC". Kad numeroloģijas pamati būs apgūti, profesionālu numerologu semināros caur konkrētiem jautājumiem un situāciju izpētēm var dziļāk izprast numeroloģijas pamatprincipus. Spējīgākie ne tikai sānems numeroloģiajs kursa klausītāju apliecību, bet varēs arī sertificēties un kļūt par praktizejošu numerologu.

„Pats sev numerologs" – tāda ir mana devīze. Manuprāt, ar minimālu piepūli ikvienam ir iespēja kļūt pašam sev par numerologu - proti, izprast sevi caur skaitļiem. Tiesa, šo zināšanu apguvei vajag atvērtu prātu. Vēl jāielāgo, ka iegūtajām zināšanām jākalpo sevis iepazīšanai un labiem nodomiem.

Lai izprastu pasauli, zināšanu gaismai vispirms ir jācaurstrāvo pašu cilvēku!

Laipni lūgts pievienoties numerologu pulkam!