Partijas skaitļu labirintos

Piedāvāju numerologa iespaidu par 10. Saeimas vēlēšanu listēm, partiju nosaukuma numeroloģisko analīzi, ņemot vērā katras partijas aktivitātes un vietu politiskajā “solījumu tirgū”.
Raudzīšu samērot šajā skaitļu labirintā kā visi skaitļi savstarpēji mijiedarbojas, vai tie konkrētu partiju vēlēšanās paceļ, vai padara vajadzīgu “bezgalīgā astoņnieka” Latvijai.

Ar šo rakstu vēlējos vērst uzmanību, ka skaitļu skaidrojums neaprobežojas tikai ar viena skaitļa “panaceju” visām vajadzībām.

Aprakstīt partiju listes mani pamudināja smaidošās reklāmas sejas ar “cieti” nosauktajiem visu “vella duča” cipariem, vairāku likumsakarību virkne un kādas partijas priekšvēlēšanu avīzes pietiekami interesantais skatījums – ka “Pravietis Elija veica astoņus brīnumus” - uz man tuvo skaitļu pasauli. Nejaušību šajā pasaulē nav – ir tikai grūtāk vai vieglāk saredzamas likumsakarības.

Auglīgas vēlēšanas

Šā gada vēlēšanas notiek 02.10.2010, kas pārvērstas vienā skaitļu summā, ir 6 – harmonijas meklējumu, “visi savējie” un šovbiznesa simbols. Tiesa, par sešinieku ar mīnusa zīmi varētu runāt kā stūrgalvības, ļaunatminības, izšķērdība, uzbāzības, uzstājības, patmīlības, pašslavināšanās un mocekļa oreola rādītāju, bet vai tad vienmēr vajag par to slikto...

Par laimi Latvija (pa burtiem – 9114461 = 26/8) un Latvijas Republika (91144618 776239471 = 80/8) kā „8” pavisam labi sadzīvo ar vēlēšanu datumu – 6. Proti, vēlēšanās pie jebkura iznākuma viss notiek uz labu!

Interesanti, ka grozi kā gribi - Latvija vai Latvijas Republika, bet no „8”, kas ir sarežģītu uzdevumu skaitlis – vaļā netikt...

Paņemot talkā astroloģiju, jāvērš uzmanība, ka 2. oktobrī planētu stāvoklis ir par labu tam, lai daudzi nobalsotu “par savējiem” (Mēness Vēzī), ar to vairāk saprotot jaunizveidotās kombinācijas. Varas partijas, kas aplinkus ceļos nebūs pacentušās agresīvā veidā uzspiest sevi, draud diezgan pamatīga vilšanās. Pēc visa spriežot, retā reize, kad tauta ar savdabīgo iznākumu būs apmierināta. Par Latvijai auglīgām vēlēšanām liecina arī tāds “sīkums” kā vēlēšanu norise harmoniskajā, nākotnes celtniecības un auglīgajā – 24. Mēness dienā. Apaugļošanās laiks.

Partijas skaitļu labirintos

Skaitļu analīzē ņēmu vērā, pirmkārt, katras partijas listes numuru, pēc latviešu alfabēta partiju nosaukumus pārvērstos skaitļus, kā arī samēroju tos ar Latvijas (Latvijas Republikas) likteņskaitli un bezgalību simbolizējošo – “8”.

Katrs skaitlis “zem kuras patrāpījušies” kāda partija uzliek savus pienākumus un atbildību, tikai saskaņā ar kuriem var gūt panākumus. Tas, protams, nenozīmē, ka kāds to arī dara, tāpat kā zīmola apģērbs negarantē, ka tikpat “augstas raudzes” ir arī tā nēsātājs...

Raudzīšu vai šajā skaitļu labirintā, samērot kā visi šie skaitļi savstarpēji mijiedarbojas, vai tie konkrētu partiju vēlēšanās paceļ un vai padara vajadzīgu “bezgalīgā astoņnieka” Latvijai.

Lielu lomu, protams, var nospēlēt arī konkrētas partiju personālijas, kuru individuālās skaitļu vibrācijas var ievērojami pārsniegt pašas partijas “decibelus”. Šajā rakstā lokomotīves stāv maliņā, skaitļu izpētē iesaistot vien kopējo partijas “zīmolu”.

Ar partijas skaitļu sintēzi domāts vai Latvijai ir labvēlīga šādas partijas darbība.

Iespējas vēlēšanās uzrāda kā vēlēšanu diena, kas atbilst skaitlim “6” mijiedarbojas ar konkrētas listes skaitli. Iespējas ir relatīvas: vairāk, mazāk vai tik, cik cerēts. Ar to vien ir par maz, lai garantētu iekļūšanu Saeimā.

1. "PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"

"Patrāpīties" zem skaitļa viens var tikai līderības, kategorisma, autoritārisma un "vienas patiesības" partija. Spēcīgs skaitlis, zem kura jāparakstās ar stingru nostāju un atklātu valodu. „Labāk vieni – nekā kopā ar kādu!” Grib uzņemties līdera lomu, bet vai prot?

Partijas numeroloģiskais kods – 160/7. Jāatzīst, ka "samuģīts", bet gudrs veidojums, kas sevī jau pēc būtības ietver atšķirīgi domājošus cilvēkus, ar tendenci "mainīt ādu". Ir kāds slepens plāns, kas netiek pausts atklātībā, un šī nav partija, kas ir skaidra kā bāreņa asara. Nojauks pēdas, ja vajadzēs. Pat pašas biedri var nezināt kurp ved viņu ceļš. Ar grūtībām sadzīvo ar listes numuru.

Iespējas vēlēšanās: prognozētās.

Skaitļu sintēze Latvijai: „astotnieka” Latvijai ir tikai divi visdisharmoniskākie skaitļi un tie ir “1” un “7” - tad nu šos abus arī simbolizē “PCTVL”.

2. “Vienotība”

Par skaitļa divi klātbūtni jau vien norāda vārdi - “apvienība”, “vienotība”. Tandēma apvienība, kas grib meklēt kompromisus un tos arī atrod. Labi jūtas tad, ja var diskutēt, uzturēt dialogu. Pašiem savas idejas var pietrūkt, jo mīl “atsperties pret kādu”. Emocijām un sajūtām apvienības cilvēkos ir liela loma. Un kas tas par “2”, kas būtu apmierināts ar esošo, ja vien tas nav paša radīts. Duālisms, kas arī iezīmējas apvienības struktūrā: zem viena karoga startē pašreizējās valdības vadītājs un līdzgaitnieki un pilnīgi jaunas morāles nesēji.

Apvienības numeroloģiskais kods – 33/6. Jaudīga nosaukuma cienīgi, kas apvieno inteliģentus, radošus un pārvaldīt gribošus un protošus cilvēkus. Satikušies - “Savējie”. Skaitlis, kas pašos pamatos var mainīt sabiedrības viedokli. Raisa uzticību, tomēr panākumi atkarīgi daudz lielākā mērā no godaprāta, nekā tas attiecas uz citām partijām. Viena savējā “šmuce” var izjaukt visa savienības kopējo “auru”. Šeit savējos nenodod. Skaitlis 33 lielā mērā ir ideālistu nevis praktiķu rādītājs.

Iespējas vēlēšanās: tā kā šīs ir savējo un "6" vēlēšanas, tad ļoti daudzi nobalsos par "sešinieku"- savējiem. Lielisks iznākums.

Skaitļu sintēze Latvijai: “2”, “6” un “8” iet roku rokā. Vairāk der labklājības uzturēšanai, mazāk – attīstībai.

3. "Ražots Latvijā"

Uz saskarsmi vērsta liste, kas meklē jaunus attīstības ceļus un vēlas tikt sadzirdēti. Trijniekam piedēvē veiksmi, draudzīgumu. Šādas listes uzturētājiem ir jāsprēgā asprātībā, jo nekā citādi kā vien ar humoru, citi viņus neuztvers. Starp mīnusiem jāmin alkas pēc slavas, iedomība, vēlme citus kritizēt, nespēja sakoncentrēties atbildīgos brīžos.

Partijas numeroloģiskais kods – 55/1. Cerība uz veiksmes stāstu un nauda, nauda un, vēlreiz, nauda ir galvenais šādas partijas dzinulis, aiz kā stāv vienas personas vai noteiktas personu grupas merkantilas intereses vai arī, piedodiet, naivums. Konkrētas idejas vārdā – vienalga kāda tā būs – ies līdz galam. Nesasniegusi mērķi – paliks pie sava un... mainīsies vai pazudīs no partiju spektra.

Iespējas vēlēšanās: „3” ar „6” draudzējas labāk nekā domāts, bet kaut kur burzmā izčākstēs.

Skaitļu sintēze Latvijai: pret „8” atteicas neitrāli, cenšoties pasmelt visu, ko astotnieks piedāvā... Var atnest Latvijai daudz labas idejas, bet „1” paštaisnums un “sava līnija” gruntīgo astotnieku dažkārt var “izbesīt”. Vieglāk nabadzības laikos, grūtāk – ja būtu ko dalīt – katrs stieptu deķīti uz savu pusi. Ne viss, ko iecerējis „1” ir Latvijai izdevīgi.

4. Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"

Četriniekam labpatīk organizētība, struktūra un kārtība. Kā glītā ierindā sakārtoti alvas zaldātiņi četrinieki metas darba frontē. Uz viņiem var paļauties - savus solījumus pildīs. Un “4” nesolīs neko, ko nevarētu pildīt. Visvairāk var traucēt nepārliecinātība svarīgos jautājumos un skopums līdzekļu tērēšanā.

Apvienības numeroloģiskais kods – 178/7. Pārāk gudrs veidojums, lai noticētu, ka “visi papīri ir tīri”. Jau sākotnēji “7” atvēlēta vajadzīgā, bet malā atstumjamā brāļa lomu. Tendence rīkoties dīvaini un nesaprotami. Apvienība uzsūc arī gudrus un inteliģentus biedrus, tomēr mērķi var būt pārāk neskaidri vai pārāk gudri tās elektorātam. Rezultātā latviešu publikai var tik runāts viens, krievu - cits, bet pie valsts prezidenta – jau kāda augstāka dziesma. Nosaukums “Saskaņas Centrs" nes sevī skaitļu 68/5 vibrācijas, kas papildus teiktajam nozīmē arī to, ka projektā ieguldīta nauda, par kuru skaļi nerunā, tāpat – piesaista daļu dīkdieņu un lielu daļu “zaļas dzīves” meklētāju. Skaitļi ir labvēlīgi biznesam un zinātnisku aprindu sintēzei.

Iespējas vēlēšanās: četriniekam var iet smagāk nekā domāts, jo var palikt savu talantīgāko "brāļu", teiksim "8" ēnā. Vajadzēs pasvīst, lai attaisnotu uz sevi liktās prognožu cerības. Uz iekaroto elektorātu var droši paļauties.

Skaitļu sintēze Latvijai: Latvijas “8” pret “5” izturas neitrāli, savukārt “7” ir kā dadzis acīs. Formāli nešķiet tik bīstams, tāda kā pieņemama “piektā kolonna”.

5. "Tautas kontrole"

Kur „5”, tur jārunā gan par veiksmes stāstu, gan par ziņkārību un vēlmi pamēģināt. Kāpēc ne? Jo vairāk pārmaiņu un klaigāšanu, jo lielākas iespējas. Ja partijai apakšā ir naudas maks, tad iespējas ir lielas, ja tikai tukšu salmu kulstītāji – aizies grabēdami.
Skaitļa pozitīvās īpašības – sabiedriskums un pielāgošanās. Negatīvās īpašības: nepastāvība, alkatība, greizsirdība, neapmierinātība, sarkasms, aizdomīgums.

Apvienības numeroloģiskais kods – 58/4. Skaitlis attaisno nosaukumu ne vairāk un ne mazāk ar uzsvaru uz „kontroli” un mazāk uz „tauta”. Tam apakšā - pārdomāts veidojums ar mērķi tikt pie varas, lai kaut ko organizētu, sadalītu un apmierinātu ambīcijas.

Iespējas vēlēšanās: Maisīs gaisu un paveiksies vairāk nekā novērtēti. Latvijas „piecu procentu latiņa” kā 5. listei šķietami sasniedzama, kā partijai – ilggadēju smagu pūliņu ieguldījums. Kur var apskatīt pūliņu augļus?

Skaitļu sintēze Latvijai: Apstiprina pārliecību par Latviju kā nopietnu sīkpartiju valsti. Ja partija ilggadēji strādātu un attaisnotu savu „4” reputāciju, nevis mainīgi nenopietnā „5”, kas vīd pa visām spraugām, tad gan paši, gan Latvijas tikai iegūtu.

6. Zaļo un Zemnieku savienība

Sešinieks visu tur līdzsvarā un izskatās šķietami maigs un svārstīgs lielajā politikā. Tomēr sešinieks nekad nepiemirst vajadzīgā brīdī deķīti pavilkt uz savu pusi, piesedzot (ne)vajadzīgos (ne)smukumus. Vislabākā pozīcija – miers mājās, lai smuki izskatās, un zaļi domājās.

Partijas numeroloģiskais kods - 90/9. Deviņi ir apstiprinājums vēsturiskajām saknēm, vismaz nosaukumā, zaļajai domāšanai un autoritāru ideju lobēšanu. Partija darbojas kā gudrs vidutājs, paliekot pietiekami egoistiskā pozīcijā. Varas partija. Skaitļu valodā viena no gudrākajām partijām Latvijā. Protams, ka sava negācija nāk arī no mocekļa tēla, slinkuma un haotiskuma un pārlieku atkarības no citiem.

Iespējas vēlēšanās: Vēlēšanās, kas norit zem „6”, listei ar sesto numuru ir smukas izredzes. Virs vidējā.

Skaitļu sintēze Latvijai: Lielākais plus, ka nes sevī Latvijas vēstures pēctecību (kaut vai ar nosaukumu) un zaļo ideju. Tas ir jāatzīst, ka Latvija un latvieši no savas vēstures, tāpat kā no partijas, kas ar to saistās, ir saaugusi. Kamēr vien būs dzīva Ulmaņlaika Latvija, tikmēr dzīvos „zaļie zemnieki”. „8” un „9” abpusēji piecieš viens otru – kā neizbēgamību un faktu.

7. "Par prezidentālu republiku"

Šādā partijā bez inteliģences, Dieva vārda un pareizību postulējuma neiztikt. Tomēr „7” pa nelaimi, to uz paplātes nesto labo vēsti tauta nesaprot. Ak, „muļķu zeme”... „Jārok dziļāk” un atbalsts jāmeklē garīgās aprindās, inteliģences rindās un no Zinātņu akadēmijas nama augstumiem.

Partijas numeroloģiskais kods - 120/3. Pirmais, kas nāk prātā par trijnieku ir laba ideja un liela brēka, kuras rezultātā var būt maz vilnas. Savukārt, listes numurs paredz to, ka sagaidīts tiek akadēmisks dziļums, analīze, pētījumi. Kaut kur tā ideja var palikt gaisā karājoties vai izbārstīta kā pērles cūkām. Partija piedzīvos pārmaiņas, maz ticams, ka spēs sakomplektēties nākamajam sasaukumam. Tā teikt, sanāk– lieliski, ja nav, tad nav.

Iespējas vēlēšanās: vēlēšanu datumam šogad „nepatīk” tukšu salmu kūlēji un jaunas sīkrevolūcijas nerullē. Iespējas tik Saeimā ir teorētiskas. Palīdzēt var tikai brīnums un prezidents.

Skaitļu sintēze Latvijai: Latvija izturas pret „3”, kā pret mazo Napoleoniņu, kurš negrib un nevar pieaugt. Ik pa laikam jau revolūcijas ir vajadzīgas, bet retorisks jautājums: „Kad gan tās notikušas parlamentārā ceļā?”

8. Partiju apvienība "Par Labu Latviju"

Kur astoņi, tur vara, nauda, slava un ambīcijas. Par naudu nerunāšu – zīmolus parasti tāpat izvāz redzamā vietā. „8” pats par sevi simbolizē līdzsvaru starp garu un matēriju, pirmkārt, jau pēc būtības, nevis saukļos. Tas patiesi ir kā ar satelītu aprīkots buldozers, ko vada gudra roka. Uzmini nu, kas tā par roku ir?

Astotnieka smagumu nekad neuztic tam, kas to nevarēs nest. Tas ir arī kā ražas un nopelnu skaitlis, kur katrs saņem pēc nopelniem. Vienvārdsakot, iespējas lielas, sekas – atbildīgas un joki mazi. Dubultcieti, tādēļ, ka „atveidojumā abas puses ir vienādas”. Dievišķajā matemātikā gan tā kunga prāts ir neizdibināms un to pie laicīgās garīdzniecības indulgenču veidā ne vienmēr var atrast... Jo, „Viņš taču visu redz” – tāds, lūk, stāsts par astotnieku.

Partiju apvienības numeroloģisks kods - 117/9. Gudri un ar konkrētu domu veidota partija. Spēcīgi līderi, savdabīgs veidojums un rezultātā - jaudīgi-naudīgi. Pievienojama kā trešais gudrais – ZZS un Vienotībai. Kā apvienību kopā ar tās līderiem saturēt var vienīgi egoistiska atskārsme, ka kopā labāk un acīmredzami panākumi. Apvienība, kurā noteikti ir savi nerakstīti un rakstīti likumi. Kā zirnekļa tīkls, par kuru apjaut tikai tāds, kad pienākusi Tava kārta izpiņķerēties. Sava daļa entuziasms, sava vieduma, sava – merkantilas štelles.

Iespējas vēlēšanās: varenas, bet atkarīgas ne tik daudz no jaudas un naudas, cik no spējas saprast, ka „8” skenē ar melu detektoru arī katru nepateikto vēlmi. Apvienība, kura savu likteni lielā mērā veido pati un kļūdīties, tāpat kā ielēkt zelta karietē, var paspēt pēdējā brīdī.

Skaitļu sintēze Latvijai: redzot sava skaitļa nesēju Latvijas vaigs ietrīcas – kaut kas zināms, kaut kas saprotams un reizē skumjš. Nekā jauna varētu teikt. Latvijai vajadzīgs, bet dozēts. Jo karmiski skaitļi summējas ne tajā vieglākajā virzienā.

9. "ATBILDĪBA - sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība"

Atbildība ļoti piestāv devītniekam, kura uzdevums ir būt vajadzīgiem, tad, kad sauc un prast nemaisīties pa kājām, ja nelūdz palīgā. Tas nav viegls uzdevums. Partiju parādē iet ar izgrieztu krūti būtu tas pats, kas prezidentam sevi slavēt tirgus laukumā. Ar pašcieņu, godīgumu un atklātību.

Apvienības numeroloģisks kods - 232/7. Māka inteliģenti paklusēt, gudri izteikties un palikt neatpazītam – tas viss piederas „7”. Pārāk liela objektivitāte un atturība traucē iesaistīties milžu cīņās. Diemžēl, „7” diez ko nav modē jaunumus kārajiem latviešiem, kas balso par naudu, varu un tukšu gaisu.

Iespējas vēlēšanās: iespējamību līmenī. Ne vēlēšanu dienas „6”, ne Latvijas „8” neuzrunā sarežģītais „7”.

Skaitļu sintēze Latvijai: kad latviešiem pienāks tie laiki, kad svarīgi būs nevis nauda, kas guļ kaut kur jūras dibenā, bet arī zinātne, atbildība, izglītība un iedziļināšanās un ja vien šis politiskais spēks varēs pacelt to inteliģences nastu, ko paši sev uzlikuši – viss nostāsies savās vietās. Līdz tam – līdzībās runājot, kad vēders kurkst nav laika pie grāmatām sēdēt.

10. Partija "Daugava - Latvijai"

Desmitnieks tas pats vieninieks vien ir tikai pakāpi augstāk nostādīts. Jābūt jaunai idejai, ko pacelt apspēlēt un lietā likt! Tāda arī ir, par vienīgo un lielāko – Daugavu! „Pliks viennieks” ir tikpat vērts kā vienlatnieks algas dienā. Ideja prasa spēcīgu līderu. Bez harizmātiskas līdera partija ir kā idejiski ratos iestatīts zirgs bez kučiera.

Partijas numeroloģiskais kods – 72/9. Skaitļu kombinācijā veidojas tāda gaisā sagrābstīta, savdabīgu interešu grupiņa. Piedodiet, bet ļoti labs nosaukums zinātnieku apvienībai vai sabiedriskai, arodorganizācijai, slepenbiedrībai, ja gribat. Populārai partijai par sarežģītu.
Iespējas vēlēšanās: „sešinieka” vēlēšanām par asu un kareivīgu, un vienpusīgu. Arī saujiņa ir karotāju, bet dažām barjerām pāri nepārkāpt. Kā Daugava, kas apstājas pie HES. „Mums jūs nesaprast.”
Skaitļu sintēze Latvijai: vajadzīgas un noderīgas idejas, kas jāapaudzē ar sabiedrisko atbalstu. Paldies, ka esat, turpiniet strādāt, nākotnē – noderēsiet!

11. "Pēdējā partija"

„11” piestāvētu sabiedrības skolotājiem – no muļķiem līdz viedajiem. Jaudīgs skaitlis, ja prot ar to rīkoties, jo „muļķi laist” ir liela māksla un senos laikos galmā āksti tika celti aukstā godā. Vairāk interesē, kas tam lācītim vēderā?

Partijas numeroloģiskais kods - 62/8. Sanāca dzīves mākslinieki, sadziedāja, sadancoja un izdomāja, ka ir tāda neslikta ambīcija. Kas uz mēles – tas laukā! Jāskatās vai paši nesabīstas no uzmanības un varēšanas. Pieteikums var būt stiprāks par spējām novadīt pasākumu līdz uzvarošām beigām. Klusa aizdoma, ka „klaunu” parāde danco pēc svešām stabulēm. Bet kurš gan pateiks, kur suns dabūjis blusas?!

Iespējas vēlēšanās: „11” ir kā iespēja izsisties uz augšu, kas aiz matiem pavilktu jebkuru partiju. Mērenajam „6” patīk jaukais, nevienam pāri nedarošais „11”. Tas tik būtu joks, ja tiktu Saeimā! Prakse gan rāda, ka jokdariem vēlēšanu brīvdienās ir citi joki prātā.

Skaitļu sintēze Latvijai: ja nopietni – smejies vai raudi, jo runa nav pat par Eiropu, bet smaidīgus politiķus latvietis var nesaprast. Tautai ir vajadzīga maize un izpriecas.

12. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Ar „12” saistām spēcīga savienība, kuru motivē vērienīga ideja, kas pasniedzama vienkārši, nepārprotami un skaļi. Skaitlim „3”, kas summējas no duča, nepietrūkst svaiguma un viegluma un pārlieku nopietnība var tikai kaitēt. Asprātīgai, draudzīgai un optimistiskai sarunai var būt liela jēga.

Apvienības numeroloģiskais kods - 212/5. Brīvie radikāļi pozitīvā nozīmē: gatavi uz visu un no viņiem var sagaidīt visu pašu pasludināto devīžu ietvaros. Apvienības summētais „5” stiprina listes numura piešķirto veiksminieku auru, no kuras dveš jaunas vēsmas, jaunības maksimālisms un sajūta, ka viss izdosies viegli. Šādas karoga krāsas ir vairāk ideju pieņemamas pārņemtajai „Visu Latvijai!”, kuras „3” lieliski sader ar tādu pašu „5”. Grūtāk sagremot visu būs Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" flangam =- „7” – kas pie pirmās izdevības kā tāda peldošā sala sekos spēcīgākai straumei...
Iespējas vēlēšanās: no šīs savienības varam gaidīt brīnumus! Lai arī „5” un „3” ne visai tīk mierīgajam vēlēšanu datumam, latviešu vēlētājs, ko vairāk simbolizē tas pats draiski mainīgais „trijnieks” uzsmaidīs savējiem. Par šo listi urnā summēsies protesta balsotāju, ideālistu un neizlēmīgo biļeteni.

Skaitļu sintēze Latvijai: esošajā sastāvā pārāk „sagrābstīti” un „neapbružāti” nopietnajai mātei Latvijai. Vajadzīgi kā mātei bērni, bet nederēs saimniecības galvas statusā.

13. Kristīgi demokrātiskā savienība.

„13” jeb „4” savienībai pat ieteicami stingri uzskati, kas sakņojas morāles normās un pārliecībā, nemētājoties atbilstoši konjunktūrai. „1” un „3” paredz ideju un skaļu muti, kas noved pie konkrēta labuma.

Apvienības numeroloģiskais kods - 131/5. Kur piecinieks, tur lieka uzmanība neskādē. „5” tīk dzīvot raibi kā dzeņa vēders idejās, domās un darbos. Ne velti partijas programmā kā viens no pirmajiem vārdiem minēts „brīvība” – zem ko parakstītos ikviens piecinieks. Un kā vienmēr, „5” mani pārsteidz, jo liekot nosaukumā „kristīgi” un priekšvēlēšanu programmā to tik galanti apiet māk tikai tie, kam mednis vienmēr paliek kokā. Apjukt var, ja nav domu savējo. Tā jau ar kristīgu nosaukumu var aizdomāties arī līdz brīvai mīlestībai...

Iespējas vēlēšanās: Latvijas vēlēšanu vēsturē ir tikai viena partija, kas pārliecinoši triumfēja ar skaitli „13” azotē – Zīgerista partija tālajā 1995. gadā. Paldies Dievam, šis nav tas stāsts.

Partijas skaitļu sintēze Latvijai: „8” patīk „5” koķetērija ar idejām, pašam paliekot brīvam un svabadam. Citējot partijas pašus: „Ikvienam jājūtas (..) vajadzīgam Latvijas valstij.”

 

Saeimas vēlēšanu statistika jeb kādas listes iekļuvušas Saeimā
(trūkst informācijas par 5. Saeimas vēlēšanām)

Saraksts Nr. 1. – vienreiz;

2. – trīsreiz;

3. – vienreiz;

4. – divreiz;

5. – vienreiz;

6. – divreiz;

7. – trīsreiz;

8. – vienreiz;

9. – trīsreiz;

10. (1.) – vienreiz;

13. (4.)– vienreiz;

14. (5.) – trīsreiz;

15. (6.) – divreiz;

17. (8.) divreiz;

19. (1.) – vienreiz;

20. (2.) – vienreiz.

 

Saeimas vēlēšanu datums skaitļos

Protams, nevar visus datus „bāzt vienā maisā”, jo vēlēšanu datuma numeroloģiskajā virknējumā sakritību pagaidām vēl nav bijis.

5. Saeimas vēlēšanas: 5.06. – 6.06. 1993 – „33/6” un „7” sintēze.

6. Saeimas vēlēšanas: 30.09 – 1.10.1995 – „9”. un „8” sintēze.

7. Saeimas vēlēšanas: 3.10.1998 – ”4”.

8. Saeimas vēlēšanas: 5.10. 2002. – „1”.

9. Saeimas vēlēšanas: 7.10. 2006. – „7”.

10. Saeimas vēlēšanas: 2.10.2010 – „6”.

Jāatzīst, ka 2010. gada vēlēšanas numeroloģijas skatījumā ir visharmoniskākās, kas apmierinās visas iesaistītās puses. Cik nu latvietis vispār var būt apmierināts...

 

Ikviens interesents pats var nodarboties ar numeroloģisku “burtošanu” numerologi.lv. Precīza adrese: http://www.numerologi.lv/skaitli_biznesa/burtotajs/

 

Autors: Kristaps Baņķis, sertificēts numerologs-profesionālis, Latvijas Numerologu biedrības vadītājs