Kas ir numeroloģija?

Numeroloģija apgalvo un pierāda, ka cil­vēka labās īpašības, trūkumus, jūtas, inte­reses un pārdzīvojumus nosaka viņa numeroloģiskā portreta skaitļi. Pateicoties šiem skaitļiem un to kombinācijām, mēs varam tā iedziļināties personības dzīvē un raksturā, ka cil­vēks atpazīst savu portretu un atzīst tā absolūto līdzību ar viņu pašu.

Šī prakse palīdz sevišķi precīzi analizēt personību, noteikt ne tikai cilvēka raksturu, bet arī viņa misiju, finansiālās iespējas, attiecības ar citiem cilvēkiem. Turklāt šī analīze atklāj lokālos mērķus un galveno dzīves uzdevumu, sūtību un dzīves ciklus.

Tomēr pilnīgai numeroloģiskajai personības izpētei bez dzimšanas datiem jāzina arī cilvēka vārds un paraksts. Ana­lizējot šos datus atsevišķi un savstarpējā saistībā, var at­klāt un izskaidrot atšķirības tādu cilvēku raksturā, kuriem dzimšanas datos ir vienādi skaitļi, un pat starp dvīņiem, kuri nākuši pasaulē tikai ar nedaudzu minūšu starpību.

Pitagors, izcilais 6. gadsimta p.m.ē. grieķu filozofs un matemātiķis, mīklainās numeroloģijas pamatlicējs, apgalvoja, ka "daba ir ģeometriska". Viņš atzīmēja, ka Visuma konfigurācijā vērojama stingra matemātiska kārtība. Viņš arī uzskatīja, ka visa pastāvošā pamatā ir skaitli, tāpēc faktiski visas zināšanu jomas balstās uz skaitļu principiem, bet numeroloģija pēta, kā skaitļu enerģija iedarbojas uz cilvēka raksturu un dzīvi. Mēs dzīvojam, jūtamies un darbojamies saskaņā ar skaitļiem, kas valda pār mums, un tajā pašā laikā pārdzīvojam visu to, kas slēpjas šajos skaitļos. Tas ir liels spēks, un numeroloģija noskaidro ne vien skaitļu enerģiju, bet arī mūsu kopš dzimšanas iemantoto potenciālu, paverot mums sevišķi plašu iespēju spektru savas misijas plānošanā. Apzinoties savu spēju bagātību un robežas, mēs vairs neesam tikai skatītāji, bet kļūstam par režisoriem, kas droši vada uzņemšanas kameru un veido savas dzīves filmas sižetu.

Grāmata: J. Zaiceva, G. Karasjovs „Numeroloģijas maģija: runā skaitļi”