TRĪS DEVĪTNIEKU VILINĀJUMS

Sekojot līdzi "zīmīgajiem" datumiem, izņemot masu trakumu kāzu salonos pēdējos trīs gadus kā veltījumus "06.06.06", "07.07.07" un "08.08.08", nekas cits ar šiem skaitļu virknējumiem zīmīgs nav atgadījies.
Paši skaitļi nav ne labi, ne slikti. Kopš Pitagora laikiem uzskatāms, ka katrs skaitlis sevī nes noteiktu informatīvo enerģētisko vibrāciju.
Numerologu skatījumā, šogad pilns datums būtu rakstāms - 09.09.2009. Vispār jau nedrīkstētu "pievērt acis" uz būtisko un summāro divnieku - pāru, attiecību un pretpolu skaitli.

Skaitlis „9" simbolizē pilnību, noslēgumu jeb inventarizāciju. To var attiecināt uz dažāda līmeņa pasākumiem un cilvēciskās dabas izpausmju veidiem. Šajā dienā dzimušajiem bērniem tas nozīmēs ko vienu, plānotajiem notikumiem kaut ko citu, bet kāzām jau citu devītnieka "piegriezni". Kopējs visiem būs viens - manīti vai nemanīti šie trīs devītnieki "noteiks toni" - vētīs cilvēku un notikumu virsvērtību, uzdodot prezidenta cienīgus jautājumus - "kas es esmu?" un "vai esmu laimīgs?". Deviņnieka zelta atslēdziņa ir graudu atsijāšanu no pelavām, paturot lielāko vērtību.

Apvienojot astroloģijas un numeroloģijas gudrības varu teikt, ka 9. septembris ir laba mājas un ģimenes svētības diena, vēlīga mācībām un lasīšanai, filosofiskiem atklājumiem un savas dzīves taisnībām. Vispirms jāredz baļķis savā acī... 9. septembrī ieteicams izvērtēt savas dzīves vērtības, izmest liekās mantas, palīdzēt trūcīgajiem, būt atsaucīgam, dāvāt mīlestību citiem.

Jaunlaulātajiem, kas izdomājuši precēties divdabja, fiksu rīcību un ātrus panākumus mīlošajā Merkura trešdienā, skaidri jāapzinās, ko vēlas sagaidīt no šīm laulībām. Vajadzēs ne tikai cienīt partneri, bet allaž mainīties no jauna un jauna... Pastāvēs tikai godīgas un atklātas laulības laulības. Smalkjūtīgi izsakoties par laulību ilgmūžību: vēlams tikai par attiecību noturību ļoti pārliecinātiem pāriem. Šajā dienā, savukārt, vēlīgi pielikt treknu punktu neveiksmīgām attiecībām.

AUTORS: KRISTAPS BAŅĶIS, sertificēts astrologs, numerologs
Publicēts saīsināti: "Neatkarīgā Rīta Avīze", 09.09.2009