RAKSTS NO DIENAS BIZNESS

Latvijas Krājbanka neesot naudīgs nosaukums 

Latvijas Krājbankas problēmas jau komentējuši gan baņķieri, gan politiķi. Savs vārds sakāms arī tiem, kas notikumu loģiku izskaitļo pēc citām likumsakarībām, vēsta laikraksts Neatkarīgā.

Spriežot pēc astroloģiskās prognozes, problēmas bankā sākušās krietni vien agrāk, tikai sabiedrība par to neuzzināja.

Saistītie raksti

«Bankas horoskopā par vasaru, rudeni un šo brīdi ir sarežģītas kombinācijas. Izskatās, ka problēmas varēja sākties pirms vairākiem mēnešiem, tikai mēs par tām neuzzinājām,» stāstījusi sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa.

Savukārt sertificēts numerologs Kristaps Baņķis vērsis uzmanību uz Saules aptumsumu 25. novembrī, kas, vērtējot pēc vēdiskās numeroloģijas principiem, ietekmējis arī Latvijas Krājbankas darbību.

G. Kārkliņa norādījusi, ka ir svarīgi, cik zinoši, tālredzīgi un talantīgi būs tie speciālisti, kas lems šīs bankas jautājumus, un kā viņi izlems rīkoties. Latvijas Krājbankas pašreizējā astroloģiskajā kartē esot dažas veiksmes iespējas, lai varētu mēģināt krīzes situāciju risināt.

Kredītiestādes pamathoroskops esot samērā sarežģīts un varbūt ne pats veiksmīgākais, turklāt partneri ienācēji var negatīvi ietekmēt bankas darbību, izpētījusi G. Kārkliņa. «Latvijas Krājbanka nav naudīgs nosaukums, bankai tādu nevajadzēja izvēlēties,» piebildis K. Baņķis, paskaidrojot, ka šāds secinājums izriet, kredītiestādes nosaukumu pārvēršot skaitļos. Tas veido kombināciju 71/8. «Ja nosaukumā ir vārds Latvija, tad iestāde automātiski sajūdzas ar valsts likteni. Turklāt tam vārdam piemīt cipara astoņi vibrācijas, kas ir smagnējas. Septiņi un viens nozīmē, ka banka atrodas pārmaiņu vējos. Kur parādās cipars septiņi, tur nebūs stabilitātes. Septiņi nav naudas skaitlis, un skaidrs, ka problēmas ar naudu pastāvēs,» viņš skaidrojis, piebilstot, ka ne velti arī maestro Raimondam Paulam radušās problēmas ar naudu - apmēram 700 000 latu, kas noguldīti Latvijas Krājbankā.

PIEBILDE

Latvijas Krajbanka veido numeroloģiski 71/8. Kur 7un1 simbolizē enerģiju līdzīgu Saules aptumsumam. Un tagad IR aptumsuma laiks. Nebiznesigi. twits 23.11.2011.

Savukārt Raimondam Paulam karmiskais skaitlis (iztrūkstošais psihomatricās) ir 7 un skaidrs, ka naudu pelnīt dzīve var arī ļaut, bet noturēt gan to neizdosies. Labdarībā jāiegulda un visu jāatdod - tad būs vēl vairāk... Bet "naudas nedienas" ir kā liktenīgs pārbaudījums. Tā gadās...

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

299 iesaka šo blogu

Balsot