Zināšanas nes gaismu

Numeroloģijas studijas uzsāku salīdzinoši nesen (2007.), kad aiz muguras jau bija uzkrāta sertificēta astrologa pieredze. Mani vienmēr ir saistījuši skaitļi, tādēļ iegūtās zināšanas nekavējoties atrada pielietojumu profesionālajā darbībā. Šķita, ka atsvaidzinu atmiņā sen aizmirstas zināšanu pērles... Šobrīd savā darbā cenšos organiski izmantot gan astroloģijas, gan numeroloģijas zināšanas.

Lai gan sevi uzskatu par mūžīgo studentu, nekad neesmu sēdējis virsū savām zināšanām kā suns uz siena kaudzes. Praktiski noderīgā un populārā veidā esmu realizējis daudzas no apgūtajām astroloģijas un numeroloģijas zināšanām – piemēram, www.astrologi.lv un Latvijas šī brīža populārākajā portālā www.draugiem.lv. Šajos informācijas resursos ik dienas manas prognozes, ieteikumus un personības raksturojumus lasa teju 100 000 cilvēku, un tieši tādēļ esmu nonācis pie idejas radīt saprotamu numeroloģijas mācību programmu. To realizēt palīdzēja ne tikai iedzimtā apņēmība un uzkrātās prasmes un zināšanas, bet arī veiksme. Man vienmēr ir laimējies satikt Skolotājus-autoritātes. Tā tas bija skolas gados, uzsākot astroloģijas studijas, arī ejot pretī skaitļu pasaulei. Paldies manai pirmajai numeroloģijas skolotājai Ingunai Balgalvei, kas man ielika stabilu numeroloģijas zināšanu pamatu, un arī Lilijai Aleksejevai.

Savā darbā izmantoju gan astroloģiskas, gan numeroloģiskas metodes, kas, līdzībās runājot, kā 3D kino palīdz labāk saredzēt kopainu.

Www.astrologi.lv ASTRO VIP daļā varat iepazīt mēģinājumus apvienot Mēness kalendāru un numeroloģiskās personālas dienas – efekts ir pārsteidzošs, jo ļauļ katram indivīdam labāk saplūst ar reaspektējamo Visuma enerģētiku.

Ceru, ka, iepazinuši sevi caur jauno mācību projektu "Pats sev numerologs", gan astrologi.lv sniegtajām zināšanām, cilvēki neapstāsies un turpinās iepazīt sevi arvien dziļāk, - gan lekcijās, gan konsultācijās, prasot no sava Skolotāja aizvien vairāk zināšanu gaismas.

Lai mums kopā izdodas visi labie darbi!

Kristaps Baņķis